Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet? Valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene lehet? Valakinek, valami tapasztalat? Pár nyugtató szó?

Figyelt kérdés

3 és fél éve szedek fogamzásgátlót, soha egy szemet sem hagytam ki, nem mondom, hogy óramű pontossággal szedtem, néha csúsztam 2-3 órát többet nem. Október végén megvolt a rendes mensim, aztán egyszer csak november közepén megjött miközben szedtem a gyógyszert. Ez a menstruáció szerű vérzés 5 napig tartott + volt még 3 nap mikor annyira kevés jött, hogy csak a wc papíron láttam néha. 4 napra teljesen abba maradt. Beszedtem a levél gyógyszert, legkésőbb kedden kellett volna megjönnie és még mindig semmi. De menstruációs tüneteim megvannak. Nagyon bízom benne, hogy nem vagyok terhes

Ui: Nőgyógyászhoz jövőhét keddre kaptam időpontot,kérem azok ne írjanak akik csak annyit tudnak mondani,hogy mennyek orvoshoz.


Köszönöm a segítséget!!


2016. dec. 8. 08:49
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

azért mindenki az orvoshoz küld, mert 1001 dolog lehet a háttérbe. Lehet nem jó a tabi már (nem terhesség miatt, csak már nem jó a szervezetednek).

Lehet cisztád. Lehet fertőzésed. Lehet... stb.


Amúgy a tabi terhesség tekintetében nagyon csalóka. Mert a tabi mellett megjött vérzés, az nem a ciklusos vérzésed. Hívják megvonásos vérzésnek is. Azért is szokott kevesebb lenni a normálnál. Így ha véletlen terhes lesze, nem biztos, hogy kimarad. Anyukám pl engem csak azért vett észre nagyon későn, mert neki a tabi olyan jól beállította a vérzését, hogy terhessége alatt is megjött. De a barátnőm húga is ugyanígy járt.


Szóval senki nem fog neked semmi okosat mondani, mert a tabi megváltoztatja a játékszabályokat benned. Az orvos is alapos vizsgálat után fog neked bármit is mondani. És tényleg annyi nyavaja van a lehetségesek listáján, ami ilyen tünetet produkál, hogy holnap ilyenkorig is lehetne sorolni.

2016. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj egy-ket tesztet, az legbiztosabb (vegyel 2 kulonbozo fajtat). Felesleges jovo keddig aggodni. En elsore azt mondanam, hogy szimplan gyogyszert kene valtanod.
2016. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Munka után veszek tesztet,bízok a legjobbakban...

Köszi a válaszokat!

2016. dec. 8. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, h terhes vagy, bár nem akarlak ijesztgetni, de mostanában a környezetemben lévő 1-2 nő ismerősöm is terhes lett folyamatos tabletta szedés közben.


De személyes tapasztalatom is van. Nekem is volt olyan esetem, h tablettaszedés időszakban megjött (már évek óta szedtem). A doki azt tanácsolta, h szedjem tovább és ha a köv. hónapban is lép fel komplikáció, akkor azonnal menjek hozzá. 1 évig semmi baj nem volt, ám most nyáron viszont amikor meg kellett volna jönnie, nem jött meg. Abszolút semmi. Meg voltam rémülve, h terhes vagyok, azaz nem a terhességtől rémültem meg, hanem h ha baba, akkor rendben van e a fogamzásgátlótól... Azonnal hívtam az orvost, azt tanácsolta, h ne szedjem tovább, várjak köv. hónapig, és menstruáció után menjek el hozzá. Szerencsére köv. hónapban meg is jött a menzeszem. A vizsgálaton semmit nem talált, semmi elváltozást, valószínű, h a tabletta az évek hosszú szedése alatt csökkent a hatása és ezért voltak ilyen tünetem. Kaptam más fajta gyógyszert, azóta (kopogjam le) semmi gond nincsen! Szerintem neked is ez a bibi, h már túl sok ideje szeded ugyanazt a fajta gyógyszert... Szerintem nem kell aggódnod! :)

2016. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha reálisan belegondolok akkor valószínűleg a gyógyszer miatt van én is úgy gondolom,de azért bennem van az ideg.
2016. dec. 8. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes, én is vettem tesztet de végül nem csináltam meg. A gyógyszertárban a gyógyszerésznőnek elmondtam a panaszomat, és ő is azt mondta, h szerinte felesleges a teszt, de ha én ragaszkodok hozzá akkor ad. Idegbeteg voltam abban az 1 hónapnyi várakozásba, folyton sírhatnékom volt, h most mi van, de végül rendben lett minden! Az orvos ha nem említi, akkor te okvetlenül ragaszkodj a gyógyszer cseréhez, mert itt szerintem ez lesz a bökkenő! :) Majd azért írd meg, h végül mi lett :)
2016. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy :)

Írok mindenképp!

2016. dec. 8. 11:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet és nem vagyok terhes!

Akkora kő esett le a szívemről,hogy el sem tudom mondani :)

2016. dec. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!