Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bejön egy forgalmista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy forgalmista, szerintetek honnan tudhatnám meg a nevét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A lakhelyemen van egy nagyon helyes forgalmista srác, aki már elég régóta tetszik, de szemeztünk is párszor, de nagyon nyuszi vagyok leszólítani :D Meg gondolom, elég hülyének nézne, ha megkérdezném tőle...

Szerintetek honnan lehetne ezt megtudni? A közösségi oldalakon béna kulcsszavakkal már próbáltam keresni, de semmi :( Van valami kreatív ötletetek a nyílt megkérdezésen kívül?



2016. dec. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne légy nyuszi, nincs abban semmi ördögi dolog, ha megmondod neki, hogy szimpatikus a számodra, és szívesen beszélgetnél vele. Amúgy ha végképp nincs semmi ötleted, akkor menj oda, hogy "szia, úgy hallottam, hogy lesz valami változás a menetrendben, tudsz-e erről valamit", aztán már remélhetőleg beindul a beszélgetés, te bemutatkozol, aztán ő is. De ha egyikőtök sem lép semmit, akkor ítéletnapig is nézegethetitek egymást.
2016. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet, még nem is kamuznék, mert folyton összevissza járnak nálunk a vonatok :D
2016. dec. 22. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy ezzel nem is lőnél annyira mellé, a MÁV hivatalos új menetrendje másfél hete lépett érvénybe, tehát igen lehetne komoly menetrendváltozás is. (az új vasúti menetrend mindig december második vasárnapjától él)
2016. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!