Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavannak értem a molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavannak értem a molett lányok, hogy koptassam le őket?

Figyelt kérdés
Már lépten nyomon betalálnak, buta szövegekkel stb. Nem tudom mi tévő legyek

2016. dec. 5. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Hogy is kell ezt... igen, igen. Khm.


Miért nem adsz nekik eséééélyt???

Felszínes paraszt vaaaaagy.

2016. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

#1 Ott a pont ;)


Amugy a sajnalom, de nem vagy az esetem/nem szeretnék ismerkedni veled nem jó? Betalál, lekoptatod, nincs univerzális dolog amitől csak a molett lányok lekopnak rólad. Bepróbálkozik és lekoptatod vagy ha haverokkal/barátnővel vagy akkor meg úgyse meg oda hozzád egy csaj. Vagy nem tudom biztos aaanyira jóképű vagy hogy a molett csajok bomlanak érted szóval csúnyítsd el magad és nincs ilyen bajod. Amugy meg siman lerázod egy mondattal hogy nem tetszik és kész

2016. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez miért lenne felszínesség?Mindenkinek megvan a maga esete.Neki éppen nem tetszenek a molettek.Egyébként meg szerintem inkább normális a kérdező mert ahelyett ,hogy rögtön elküldené őket a pitsába,inkább segítséget kér másoktól,hogy mi lenne ilyen esetben a legdiplomatikusabb válasz.Kérdező amúgy te is pufi vagy?
2016. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sármos vagyok, sportos
2016. dec. 5. 14:51
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Faragj le egy kis zsírt a bendőjükről és kend be vele a talajt, miközben futnak utánad. Meg fognak csúszni.
2016. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
mond nekik fogyjatok le,ez általában egy malackának se tetszik.vagy keress újra ha ledobtál egy 30-ast.
2016. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért írta, hogy felszínesség, mert ha egy csaj ilyet ír ki jönnek a habzó szájú pasik, hogy minden nő egy válogatós k..va aki csak a pénzre hajt meg a kockás hasizmú pasikra.


Nem kell szemétnek lenni, elég annyi hogy sajnálom, de nem szeretnék ismerkedni veled vagy bocs barátnőm van. ha nagyon nem akar lekopni lehet kissé határozottabbnak lenni, hogy nem vagy vonzó nem akarok tőled semmit, de néhány levakarhatatlan kivételével fogják az emberek, ha nincs esélyük a másiknál.

2016. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
"Lelankadt a farkam, amikor megláttalak."
2016. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
mond hogy nincs kajád mert mind felzabáltad.gondolom zsírdisznó vagy te is.a sonkád vonza a malackákat.
2016. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szimeon ***** válasza:
100%
Beszélj velük úgy, hogy ne lássanak benned fantáziát. A részleteket rád bízom, de nyilván dícsérni kell előttük a sovány hölgyeket.
2016. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!