Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 20 éves férfiről lenne szó. Bármit szinte csak a fejébe vesz végig csinálja. Bármit csak csinál vagy belekezd abban a legjobb akar lenni. Mindig a maximálisat próbálja nyújtani amit éppen csinál. Nem igazán vár el mástól segítséget, főleg anyagi segítséget. Születése óta rossz volt a szeme. Inkább úgy fogalmaznék, hogy csak esztétikailag. 17-18 évesen egyedül össze szedte a műtétre a pénzt.


De nem teljesen csak munkával, hanem üzletelgetésekkel. Nagyon jó üzleti érzéke van. Sz*rból is bármikor pénzt tud magának csinálni. Nagyon jól rá tudja beszélni az embereket, még azt is eladja amit, meg sem akart/akar venni a vevő...


És szinte mindenből nagyon jól ki tudja magát magyarázni. Nagyon gyorsan tud reagálni helyzetekre.


Párkapcsolatairól pedig... Szinte mindig meg szerzi magának, azt a nőt akit nagyon akar... A mostani barátnőjénél is mondta, hogy megszerzi magának. És jelenleg 3 éve vannak együtt. Volt 2 hármasban is része. Egyiknél 2 nővel volt. A másiknál pedig ő és egy haverja meg egy másik nő. Szereti a nála idősebb nőket. Mindig is kíváncsi volt, hogy milyen egy sokkal idősebb nővel. És végül azt is össze hozta.


Sportnál is kezdésnek nagyobb célokat tűz ki magának. És addig csinálja még szinte, össze nem esik... Minden áron végig akarja csinálni. Ha nem sikerül pihen kicsit. Utána pedig büntetésből még annál is többet csinál...


A hobbija a mindene, az álmainak és a hobbijának él.(Művész) Itt is a 0-ról kezdte és jelenleg majd nem fénykép minőségben rajzol.


Mellesleg jó szíve van és vicces is. Sokszor kedves de bunkó és egoista idegbeteg is.



2016. dec. 22. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én messziről elkerülném.
2016. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért? Mellesleg furcsa de sokan szeretik őt. Persze vannak akik nem... 10ből kb 1 ember nem kedveli...
2016. dec. 23. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen megismerném! De most félek hogy meglátnám és nem olyan mint amilyennek elképzeltem.
2016. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kifejtem. Vannak pozitívumok is persze, de most azt írom, ami nem tetszik.


Kifejezetten taszít, amikor valakivel olyasmit vetetnek meg, amit igazából nem akar. Én ezt becsapásnak érzem.

A mindenből kimagyarázást sem szeretem. pontosabban azt, hogy egyáltalán erre szüksége van. Az üzleti érzék nem rossz, ha ez nem kisstílű csencselést jelent, hanem munkahelyen vagy vállalkozásban ez a munkája.


Nem tetszik ez a fajta magabiztosság, és számomra ellenszenves, mikor valaki mindent mindenáron, a másikon keresztül is akar megszerezni.

Ez a barátnős dolog sem szimpi nekem, mintha lexarnád, hogy ő mit akar, csak te érd el azt, amit te akarsz. És a leírásból is kb. ez jön át.

A többes szexuális kalandok sem nyerőek nálam.


Meg ez az egész, hogy "amíg össze nem esik", nekem ez kb. egy mániás depressziós személyiségnek tűnik, aki rettentő akaratos, egoista, túldimenzionálja magát, és nem sok empatikus készséggel van megáldva, leginkább egy törtető akarnok.

2016. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves férfi? 20 éves takony maximum
2016. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!