Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik idősebb nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik idősebb nőre vágytok! Miért keresitek a társaságuk? Mit láttok bennük?

Figyelt kérdés
Itt nem feltétlen az egyéjszakás kapcsolatokra gondolok, sokkal inkább akik komoly kapcsolat céljából vonzódnak az idősebb korosztályhoz. Mert van ilyen is.

2016. dec. 23. 03:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Upps a témát nagyon benéztem. XD Át tudom rakni valahogy? Vagy valamelyik admin a kérdés törlése nélkül átteszi?
2016. dec. 23. 03:18
 2/21 anonim ***** válasza:
Melyik fél vagy a kérdésben?
2016. dec. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miért számít ez?
2016. dec. 23. 04:49
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Szia ! Én csak a saját esetemet tudom leírtni. Van egy 25 lány,szőke,kékszemű,és tényleg jól néz ki,mint egy kisasszony.Viszont ha együtt élnék vele és munka után hazamennék,akkor olkyan pogácsát sütne ami vagy nincsen megkelve,vagy égne tőle a gyomrom,mert túlsok élesztőt tett bele.NEM FELEJTETTEM EL A KÉRDÉSEDET ! EZ IDE TARTOZIK ! Folytatom ! A másik nő egy 50éves nő aki tud főzni,és jó sütiket is tud sütni ! Plusz ha szexre kerül a sor akkor érzéki tud lenni.A másik lány az amelyik 25éves nincsen igazán tisztában magával.Azt tudja magáról,hogy szép,és úgy gondolja hogy ez elég is...Az idősebb nő egy kapcsolatban már úgy megy bele,hogy megelégszik azzal ami van...A 25éves lány még válogat a pasik közt mert neki a legjobb képű,és leg gazdagabb pasi kell.Olyan aki anyagilag finanszírozni tudja az ő dolgait.A fiatal lányok általában túl értékelik önmagukat,és a férfire eszközként tekintenek.És természetesen egyik pasi öléből a másik pasi ölébe ülnek bele.Nem gondolják át hogy hol hibáztak ? Nem törekszenek arra hogy megéljék a szerelmet.És nem is akarnak gyereket sem vállalni.EGYÉBKÉNT A KÉRDEZŐ NŐ,ÉS VALÓSZÍNÜLEG FIATAL,ÉS LE LETT CSERÉLVE EGY IDŐSEBB NŐRE,ÉS EZT NEM ÉRTI ! Valószínűleg tagadni fog mindent,hiszen mit várjunk egy olyan nőtől aki még a kérdését is rossz kategóriába írja...Amikor meg megkérdezik tőle,hogy ő melyik fél akkor kitérő választ ad....
2016. dec. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A #4-es válaszban eléggé benne van a lényeg. Nem kitér a válaszok elől, vagy nem is válaszol..
2016. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom azt látják bennük,hogy sima a bőrük meg jó kemény a mellük :/

19/L

2016. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

érdekes válasz, 6 :)


vagy félreértettél valamit? ezt még nem hallottam, hogy a kondi a korral javul.


egyébként 4-es válasza kellemetlen: azt sejteti, az idősebb nők többet szolgáltatnak, a férfiaknak mégis kevesebbbet kell tenniük értük. mert már nem tehetnek másképp. kényszer.


előfordulhat ennek az ellenkezője is: hogy már annyi szart látott az 50 éves nő az életében, hogy a legkisebb rossz jelre ugrik, és szakít.


egyébként én is "idősebb nő" vagyok. bízom benne, hogy a barátomat nem ezért érdeklem, hanem egyszerűen azért, mert jól összepasszolunk.


egyáltalán nem minden 25 éves vagy 20 éves nő kisgyerek még, és csak a külsejével foglalkozik. és akit annyira érdekel, az ilyen korban már simán tökéletes pogácsát süt. ezt nem 30 éves gyakorlással sajátítja el az ember.

2016. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg csak a sima bőr, meg a feszes mell egy nő lényege? Pont ez a szemlélet a különbség...
2016. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
7# Én a saját esetemet írtam le.Leírom még egyszer.Én a saját esetemet írzam le.Lehetnek KIVÉTELEK ! NEVELTETÉS kérdése ! A pogácsa sütése CSAK EGY PÉLDA ! Neked visszont úgy látom Nehézségeid vannak a nyelvtannal.A mondat elejét MINDIG nagy betűvel kezdjük ! Vsgy nem ismered a capslockot ? Egyébként kár itt IZMOZNUNK a kérdező KOMOLYTALAN.Normális lány odairta volna azt hogy 17 L .És egyébként ő nem az a tipus aki megérdemelné a tudást...A magam részéről törlöm a megválaszolt kérdések közzül ezt,és nem követem a bejegyzéseket.Szívesebben segítek annak aki emberileg korrekten tesz fel kérdést...
2016. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Pont azt látják bennük, ami a fiatalabb korosztályból hiányzik, és pont az hiányzik belőlük, amit a fiatal lányokban idegesítőnek tartanak. Röviden ennyi.


Elég sok olyan 30-40-es nő van, aki olyan jól tartja magát, hogy sok húszéves is megirigyelhetné, és sok fiatal lánynak úgy lóg a feneke meg olyan zsírpárnái vannak, hogy nyugodtan lekönyvelheti, hogy őt se a feszes testéért fogják egyszer szeretni!


Nem kell senkinek áltatnia magát, az idősebb nőben az IS vonzó, hogy tud főzni, sütni, gond nélkül vezeti a háztartást, és kézben tart mindent. Egyedül is, csont nélkül, és nem szorul rá senkire.

Ebben benne van az is, hogy ők már nem azért költöznek össze valakivel, hogy felezzék a rezsit, vagy elmeneküljenek a szüleiktől, hanem azért, mert vele akarnak élni.

Az a sztereotípia a valóságban egyáltalán nem állja meg a helyét, hogy lejjebb kell adni az igényeket, és beérik kevesebbel, de nem ám!

(Aki ilyen, az pedig pont a fiatalabb pasiknak nem lesz pálya, mert kit érdekel egy lecsúszott, anyaotthonból albérletbe szédelgő, sokgyerekes nő, akinek nem telik ételre se. Az élet kegyetlen, én meg gonosz vagyok, tudom.)


Ezen kívül már kinőtték a kislányos hisztiket. Nem kezdenek el balhézni, hogy miért lájkolta az X képét, miért megy a céges karácsonyi buliba, stb. Nem úgy intézik a problémákat, hogy négy napig duzzognak, és ha megkérdezik, hogy mi a baj, akkor rávágja, hogy "semmi". Nem célozgat, hanem kimondja, amit akar.

Valószínűleg nem az első komoly kapcsolatában bukdácsol, így vannak tapasztaltai ilyen téren is. Okosan eléri, amit akar, és tudja, hogy mit kell megadnia, hogy a másik boldog legyen.


Az viszont nem csak sztereotípia, hogy az ágyban is tapasztaltabbak, mint a húszévesek. Első egy-két alkalommal még elég annyit nyújtani, hogy a nő friss, feszes, és ügyesen tud hanyatt feküdni, minden luk használható rajta, és bekapja a kukit. De két hónap után iszonyatosan unalmas tud lenni, hogy a jó testen kívül nem nyújt semmit.

Idősebb nő viszont igen. Főleg akkor, ha hosszabb kapcsolaton is túl van már! 5-10 évig megtartani egy férfi érdeklődését nem kis feladat, ők még két év együttélés után is tudnak meglepetést okozni a szexben. Tudják, mit akarnak, azt is, hogy mit nem, nem kéretik magukat. Elvégre a fiatalabb pasinak ők is ki akarják használni az előnyeit!


Kapcsolatban velük sokkal békésebb, nyugodtabb az élet, nem kell azon stresszelni, hogy mit mondhattál, amivel megbántottad, vagy mit tegyél, hogy örüljön. De azt is tudod, hogy ha nem úgy muzsikálsz, akkor ő tépelődés nélkül fog kivágni az ajtón. Velük már nem lehet megjátszani a párkapcsolati játszmákat, egy érett nő nem fog hetekig tépelődni, hogy kidobjon-e vagy sem.


Nem lóg a nyakadon állandóan, nem is igényli, van mellette tered, de sokkal biztosabb támaszt ad, mint egy fiatal csaj, aki még saját magát keresi.

Túlvan azon, hogy szakmát válasszon, tanuljon, vizsgákra készüljön, egyik munkahelyről a másikra bukdácsoljon minimálbérért.

Nem zúdítja rád az exét, az anyját, az apukáját, nem kezd el kakaskodni a te anyáddal.


Harminc fölött a nőknek már megvan az a tapasztalata és tudása, ami egy jó párkapcsolathoz kell, és ami a fiatal csajokból még hiányzik.


Ezen kívül azt kell, hogy mondjam, hogy a mai fiatalkák egyre ...khm... selejtesebbek. Nem tudok finomabban fogalmazni.

Hiszti, nyávogás, cukiskodás, csak a külső és a pénz számít, önzőek, ostobák, és iszonyatosan beképzeltek.

Azt hiszi, ha kap egy képre 50 lájkot, akkor ő lesz a helyi királylány, te meg érezd magad megtisztelve, hogy a lábát csókolhatod. Nekik minden JÁR, de nem adnak sokat cserébe. Szexen kívül nem jók semmire, és abban se domborítanak akkorát, amivel hosszú távra meg tudják fogni az embert.

A másik fele a szürke kisegért, akinek te vagy az első komoly pasija. Hisztizik, féltékenykedik, szégyenlős, bizonytalan, játszmázik. Mindig a hibát keresi, azt nézi, mikor fogod kihasználni, mikor fogod átejteni, mert "minden férfi egyforma". Állandóan megbántódik, besértődik valamin, vagy azt hiszi, hogy ő sértett meg, de tíz esetből hétben látod rajta, hogy csak szenved és boldogtalan.

Ami meg mindkét esetben borítékolható, hogy véletlenül találkozik valakivel, akivel kialakult valami... Magyarán félrelép az első adandó alkalommal, amint lehetősége van rá.

Aztán még te vagy a szemét, ha szakítasz vele.

2016. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!