Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akik idősebb nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik idősebb nőre vágytok! Miért keresitek a társaságuk? Mit láttok bennük?

Figyelt kérdés
Itt nem feltétlen az egyéjszakás kapcsolatokra gondolok, sokkal inkább akik komoly kapcsolat céljából vonzódnak az idősebb korosztályhoz. Mert van ilyen is.

2016. dec. 23. 03:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9, a nyelvtan az egyik erősségem. :)

remélem, kis kezdőbetűkkel is tudtál figyelni a tartalomra.

2016. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

# 10-zel egyet tudok érteni sok dologban. Volt nekem is szürke kisegér típusú barátnőm, aki nem nagyon értett semmihez, az egyetemen bemagolta a tananyagot, de logikája nem volt, olyan egetverő marhaságokat tudott néha mondani, hogy kettéállt minden hajszálam. Az egy-két hobbija is annak volt köszönhető, hogy a szülei gyerekkorában beültették zeneórára, de igazából azzal sem kezdett semmit, csak úgy volt és kész, hogy eljátszogat valami hangszeren. Normális önkritikája nem volt, vagy én voltam a hülye, vagy ő volt a "hülye", de ezt idézőjelben kell érteni, mert az ilyenek csak érzelmi zsarolás jellegű önsajnáltatások voltak, amivel azt akarta kicsikarni, hogy megenyhüljek, és bizonygassam, hogy nem hülye ő, hanem milyen jó. Aztán amikor másik egyetemre ment, lett új társasága, ahol volt olyan srác, aki tetszett neki, úgy lelépett, hogy azt is elfelejtette, hogy létezem. Elment velük valahova, azt mondta, X órakor itthon, lesz, majd még neki állt feljebb, amikor háromnegyed órával az X időpont után rátelefonáltam hogy mégis mivan, él-e még. Az ottani barátainak is persze előadat, hogy mennyire gonosz vagyok, sehogyan sem akartam megérteni, hogy miért voltam kiakadva (amikor akkoriban még külön kértem, hogy jöjjön haza időben, mert pár nappal később életem egyik legjobban várt eseményére korán kellett elindulni, és aludjuk ki magunkat - ennyit jelentett neki), talán úgy tűnt, mintha nagy nehezen felfogná, aztán kb egy héttel később eljátszotta még egyszer... :D

Persze abban, hogy ilyen lett, nagyban hozzájárult a szülői (félre)nevelés is, lojális pártkatona család, aki engedelmességre nevel, nem önálló gondolatokra. Megszokta, hogy nem kell teljesítenie, nem kell felelősséget vállalnia a tetteiért, mert a családban ilyen nem létezett, és csak sodródik. És oda sodródik, ahova az érdekei éppen kívánják.

Szóval az alapkérdésre visszatérve a fiatalabb csajok ellen még ezt tudom felhozni: a szülői behatást. Egy idősebb ezt vagy levetkőzi, vagy már jól láthatóan kijönnek rajta a jelei, így még időben élni lehet az elállási joggal.


A tavaly őszi szakítás óta párt keresek, főleg a 18-24 éves korosztályban nézelődtem eddig és én is azt tapasztalom, hogy még a tökátlag lánykák meg a magukat egyedinek, értelmesnek gondolók is annyira hihetetlenül hozzák ezt a kijájjkicaccony-formát, hogy nagyon. Felelősségtudat nulla, empátia nulla, önálló gondolatok alig, de ugye nekik JÁR, hogy a srác a kegyeiket keresse, mert ha nem, lesz másik. Szerintük nekik semmi dolguk a létezésen kívül, erősen hisznek a kasztrendszerben, ahol minden nem népszerű és/vagy nem nagyon jóképű srác alattuk helyezkedik el, és érezze magát megtisztelve, hogy egyáltalán hozzászólhat. Válaszolniuk már nem kell, azt csak a kivételesek érdemlik meg.

Társkeresőn például mintha 22-23 év alatt tilos lenne értelmesen kitölteni egy adatlapot, esetleg két mondatnál többet írni magukról. Ez is csak azt bizonyítja, hogy szerintük tőlük elég ennyi teljesítmény.


Jó, idősebb nők alatt én inkább a 26-28 éveseket értem, akik felé újabban elkezdtem érdeklődni. Érdekes módon 25 év felett sokkal több a normálisan, rendes helyesírással, értelmes gondolatokkal kitöltött társkereső adatlap például. Személyesen sajnos még nem volt szerencsém ismerkedésbe bonyolódni velük, így ilyen véleményt nem tudok alkotni. Van viszont egy kritikus pont velük kapcsolatban: a gyerekvállalás. Én még 3-4 évig nem akarok gyereket, meg szerintem ennyi idő kell, hogy eldőlhessen, hogy érdemes-e az illetővel, de nekik meg már ketyeg az a bizonyos óra. Nem akarok nekik se rosszat, de magamnak se rosszat.


25/F

2016. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

És akik most fiatalok, azok 40 évesen is hülyék maradnak? Akik most 40 évesen okosak, azok milyenek voltak fiatalon?


Ilyenkor akkora selejtnek érzem magam. Se feszes testem, se libidóm, pogácsát sem sütök. Kettő közt leszek mindig. (Egyébként érdekes, hogy anyucit keresni elfogadottabb, mint apucit.)

2016. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm az adminoknak, hogy átrakták!


2. Kedves 2-es és 4-es hozzászóló, köszönöm hogy az elején válaszoltál a kérdésemre, és hogy rendezetten leírtad a gondolataidat. Tényleg.

Sajnos nem egy nethuszárral lesz dolgod, így nem reagálok a többi sértegető mondataidra, mert több az életem annál, hogy ismeretlen személyek sértegetésén rágjam magam, illetve, hogy velük gáncsoskosjak. Szóval bocsi, de kihagyom a reflektálást, ezzel megőrizve a kérdés alatt az eredeti témát.

Illetve köszönöm azt is, hogy már nem figyeled ezt az oldalt. Számomra az sem baj, ha már ezt a bejegyzést sem látod! :)


Köszönöm a többieknek is, hogy vettétek a fáradtságot arra, hogy igényesen megválaszoljátok ezt a kérdést.

(Elsősorban a 10-esre 12-esre gondolok, főleg úgy, hogy nem vétettek orbitális helyesírási hibákat, és nem kellett kifolynia a szememnek. :D)


Ez mekkora szöveg: :D "Társkeresőn például mintha 22-23 év alatt tilos lenne értelmesen kitölteni egy adatlapot, esetleg két mondatnál többet írni magukról." Csak sajnos nagyon szomorú...

2016. dec. 23. 15:25
 15/21 anonim válasza:
100%

Rengeteg pozitívuma van.

21 vagyok, a barátnőm 27.

Elvált, két kicsi gyereke van.Összehasonlítva az exemmel, magasan veri.

Az exem egy aranyos, immár 19 éves lány (úgy egy éve jártunk). A teste kifogástalan. Viszont durva kapunyitási pánikja volt, gyakran beszélt házasságról, gyerekekről, az utódomat el is csípte, pár hónap után "nem használt a gyógyszer". Persze hatalmas a szerelem, miközben én ajánlottam be a vőlegényét a melóhelyemre, nehogy éhenhaljanak a közmunkásbérből.

A barátnőmet társkeresőn ismertem meg. Az első perctől korrekt volt, bár először el akart hajtani, mert fiatal vagyok. :D

Talán az egyik legnagyobb pozitívuma, hogy nem siettet. Nem akar mindjárt összeköltözni, gyereket szülni.

Nem hisztizik, nem játszmázik, de nem is marad csendben, ha valami baja van.

Megvan a maga külön kis élete, hobbijai, nem akar sülve-főve együttlenni, nincs "póráz", nem pörög azon, ha mondjuk nem válaszolok azonnal messengeren.

Pontosan tudja mit akar. Céljai és tervei vannak, nem csak álmodozik a vakvilágba.

Okos és tapasztalt. Egy élmény vele beszélgetni.

Istenien főz. A legtöbb ételének nincs is neve, mindent csak érzéssel pakol a fazékba, de képtelenség leutánozni.

Felelősségteljes. Amíg nem volt biztos a kapcsolatunkban, nem találkozhattam a gyerekeivel, és azóta se erőlteti.

Amúgy két imádnivaló kislány, nagyon jó velük lenni.

A legjobbat a végére hagytam: szex.

A kapcsolatunk előtt büszke voltam magamra, hogy 4-5 menetet is bírok. Jah, olyan tingli-tangli dugásokból, kamaszlányokkal. De ez a nő... felfal. Negyede annyit maszturbálok, mióta együttvagyunk... pihenni is kell. :D

A legjobb, hogy nem kezeli úgy a szexet, mint valami jutalomfalatot, hogy ha jó kisfiú voltam, odatartja a fenekét.

A harmadik menet már nehézhes.

A teste viszont már nem tökéletes. Két gyereket kihordott, szoptatott, ráadásul depressziós is volt, és nagyon elhízott.

Gyönyörűen lefogyta már azóta, de a nyomok ott vannak.

De nem tud zavarni.

Egyszerűen imádom és nagyon szerelmes vagyok!

2016. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ! Kellemesen csalódtam benned.

Ajánlok neked egy könyvet.Eric Berne - Emberi játszmák.

A könyv pszihológiai könyv,és sajátos nyelvezete van,de ha rá áll az agyad ,akkor megfogod érteni az összefüggéseket.

Megfogod érteni a körülötted lévő embereket.

A 4-es válaszoló. :-)

2016. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem vágyom kifejezetten idősebbre, de eddig idősebb barátnőim voltak, átlag 4-5 évvel.

Egyszerűen mások, mint a fiatal 3,14csák. Kiforrott személyiségűek, nyitottak, kezdeményezők is, alkalmazkodók, céltudatosak, értik a humort és rendelkeznek is humorérzékkel, csodálatos velük a szex tapasztaltságuk révén, elhagyták már a tipikus kislányos, ribizlis, kényes, válogatós viselkedésüket, igazán jó beszélgetőpartnerek, van saját gondolatuk, érzelmileg stabilabbak, nőiesek. Röviden ennyi.

2016. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%

4# válaszoló vagyok.

Amiért nem egy dúrcás kislányként reagáltál megkapod tőlem a teljes igazságot.Kiegészítem azzal,hogy már megírtam a kérelmet a gyakorikérdések oldal felé,hogy töröljék a regisztrációmat.(Elméletileg 1-2 munkanap)

DE NYUGALOM, A KÉRDÉSEDRE FOGOK VÁLASZT ADNI !

Én elfogok menni magyarországról,és minden szálat elvarrok,facebook regisztrációt is töröltem,innen is kilépek,és azoknak akik értékes,és fontos emberek azoknak elérhető maradok telefonon,és skypon,e-mailben.

Innen a gyakorikérdésekről is lettek barátságaim,de egy idő után teher,hogy én korrekt vagyok,és a másik ember nem az.És most nem rád gondolok,hanem az eddigi tapasztalatim alapján.

NOS !

A te kérdésedre először nyersen reagáltam.De tudod te is hogy volt benne igazság !

Nekem elég magas jövedelmem van,és az a minimum,hogy a párom is egy normális nő legyen,akit FEL LEHET VÁLLALNI !

38éves vagyok,és 1 kezemen megtudom számolni hogy hány nővel volt komoly kapcsolatom.

Viszont a két kezem is kevés azt megszámolnom,hogy hány nő kínálta fel magát szexre akiket elutasítottam.

És érdekes módon közös vonás volt bennük a bosszúállás !

Volt amelyik a munkahelyemről akar kirúgatni mondvacsinált ügyel,volt amelyik az új párom előtt akart mindenféle szemétnek lefesteni engem...

Ez a viselkedés forma éretlen személyiségre vall.

30-as éveiben járó nő,már valamennyire ki tud lépni a királykisasszony szerepből.De egy 40éves nő már olyan férfit választ akire számíthat.És a 40éves férfi is olyan nőre vágyik akivel kevesebb a gond !

RETTENETESEN BOSSZANTÓ TUD LENNI A NŐI IGAZSÁGTALANSÁG ! A LELKI TERROR,AZ ÉRZELMI ZSAROLÁS.Volt olyan lány aki öngyilkos akart lenni miattam.Benne maradtam a kapcsolatban vesztemre ! Valójában sajnálatból maradtam mellette,és nem szerelemből... Elment az életemből 2év teljesen haszontalanul,plusz kiderültek a kis stiklijei,hogy mellettem más férfiakat is szédít.Már a végén azok a pasik akarták ledobni a magasból akiket megszivatott,de én megoldottam,hogy ne öljék meg.Kifizettem azt a pénzt amivel lerántotta őket.

És ő tőlem fiatalabb nő volt !

A tőlem 8évvel idősebb nő amikor megtudta ezt az egész történetet,csak hüledezett,hogy szentséges ég,ez aztán maga a gonosz !

Egy fiatal nő rengeteg problémát,és szeméthegyet cipel magával.(TISZTELET A KIVÉTELNEK ! AZOKNAK AKIKBEN MÉG VAN ERKÖLCSI TARTÁS !) A fiatal nők többsége hamupipőke kompolexuban él. [link]


Miután elolvastam Eric Berne - Emberi játszmák.Című könyvét megértettem,hogy mi férfiak vagyunk a gyengébbik nem.IGEN JÓL OLVASOD ! Szinte a szerelmes versek 90% férfiak írták.És ezeket a verseket az érett nők tudják értékelni ! Azt kívánom neked kérdező,és a többi nőnek is,és azoknak is akiket érdekel a férfi nő gondolkodása hogy olvassák el a könyvet.Ezt: [link]


Ennyit akartam írni ! Holnap elutazom. Boldog karácsonyt,és jobb új évet !

2016. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Ne haragudj, de tényleg nem értem mit szeretnél. Talán az utolsó mondatom kicsit erős volt, azt nem gondoltam komolyan, úgyhogy azért ne haragudj.

Viszont nem ismerjük egymást, és nem tudom megérteni azokat, akik mindenféle ismeret nélkül, főleg egy ilyen anonim oldalon, a másikat elkezdik a személyes meglátásuk szerint kategorizálni, ócsárolni. Továbbra sem gondolom be kéne szállnom a virtuális harciaskodásba, így nem hiszem, hogy bármifélét hozzá kéne még fűznöm az utolsó kommentedhez, mert nem értem az egészet, szóval minden jót neked, és szívből kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid, és legyél igazán boldog! Ezt ténféle irónia nélkül írom!!

2016. dec. 24. 02:14
 20/21 A kérdező kommentje:

*gondolom azt,hogy

*mindenféle irónia nélkül írom

2016. dec. 24. 02:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!