Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél egy új városban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél egy új városban, újdonsült szingliként?

Figyelt kérdés

3 hónapja lakunk itt a barátnőmmel. Sajnos 2.5 év után tönkrement a kapcsolatunk. Ebbe ne menjünk bele, hogy miért.

Nekem új ez a kisváros (kb 15 ezres), nincsenek haverjaim, barátaim. A barátnőm szerintem hamarosan elköltözik a közös albérletünkből, egyedül maradok a lakásban.

Sokadjára találtam egy viszonylag normális munkahelyet, normálisak velem, nettó 150 et kapok, nem kell megszakadnom, irodai munka.

A kérdésem az, hogy ha összekaparom magam a padlóról, maradjak itt, és alakítsak ki új kapcsolatokat, próbáljak nyitni a lányok felé?

Vagy pedig mivel még próbaidőn vagyok a cégnél, robbantsam a bombát, mondjak fel, és kalap kabát szedjem a cókmókom külföldre?

Lenne egy ismerősöm skóciában aki talán segítene egy picit, de tőle sem várhatok sokat, angolul alig beszélek, némettel elvagyok, de osztrák-németbe nincsenek ismerőseim.

Sajnálnám nagyon ezt a munkahelyemet, direkt mondták h csak akkor vesznek fel, ha nem megyek külföldre pár hónap múlva stb. nyilván akkor még fogalmam sem volt hogy tönkremegy a kapcsolatom.

A közös otthon nagyon a barátnőmre fog emlékeztetni. A város is, hiszen egy csomó helyen sétáltunk, fagyiztunk stb. Frissek a sebek, könny csordul az arcomon most is.

Szóval ha a helyeben lennétek mit lépnétek?

26/F

kérlek trollok kíméljenek, megkaptam így is a jó kis karácsonyom, és nemsoká januárba meg a szülinapom.



2016. dec. 24. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most ne "csajozz" vagy ilyenek. Ilyenkor még nem tiszta a fej... Majd amikor már képes vagy könnyek nélkül, csak simán visszaemlékezni, akkor lesz itt az ideje.


A külföld nagyon random, Te inkább maradj és tanulj nyelvet, ha később mennél.

2016. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen, tervben van, hogy ha egyedül maradok lefoglalom magam: nyelvet tanulok, többet járok edzeni, esetleg be iratkozok valami küzdő sportra (ha van erre valami olyan).

Nem akarok itthon egyedül keseregni, de nyilván ebből is jó pár alkalom.

Mivel a régebbi szakításaimat is nagyon nagyon nehezen emésztettem meg (ráadásul annak ellenére, hogy akkor voltak otthoni haverok akik azért segítettek), sok-sok idő fog eltelni 1 év biztosan, ami teljes magányba nehezen fog menni. (7 végente esetleg szülőkhöz hazaugrok, egy egy régi cimborával egy egy sör, de ennyi a társas életem. A munkahelyemen 40 fölöttiek vannak, nincs nagyon közös érdeklődési kör, mindenkinek ott már a család, gyerek az első...

2016. dec. 24. 10:56
 3/12 Tóth Dániel3 válasza:

Szerintem egyértelmű.Maradj!!!!

Én detto ugyanígy jártam,egyedül maradtam egy városban ami ilyen téren ismeretlen volt számomra is.A mai napon iszonyat sokan ismernek a belvárosban,nem félek csajozni sem,örülök h ittmaradtam.Én Bajáról beszélek.Imádom a várost már,semmi pénzért nem mennék el.

2016. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Baja mondjuk nagyobb, több a szórakozás, van fősuli, több a buli. itt sajnos nem sok minden van.

Kiskunhalasról van szó esetemben.

2016. dec. 24. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve volt így.

Megismertem a neten egy csajt, alakult a dolog. Kerestem munkát, hozzá költöztem (ő ajánlotta fel), megszerettük egymást a kislányával is. Aztán egyszer csak bejelentette, hogy menjek el, ő meg újra összejött az exével.

Hirtelen azt se tudtam, hol fogok aludni, de szerencsére találtam albérletet.


Nem volt véletlen, hogy nekem ide kellett keverdni a világ végére. Pár hét múlva megismertem életem szerelmét. :)

2016. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:

Haha! Üdv Skóciából.. :D


Érdekes a kérdésed, mert nekem pont is volt itt egy barátom, aki emiatt hazaköltözött Budapestre, mert szakítottak itt a barátnőjével, es nem bírta feldolgozni. Ez ember függő, amikor en szakítottam akkor itt maradtam, es éltem az életemet, szenvedtem mint a kutya, s nem igazan tudok azóta megbízni senkiben, de kibírtam.


Azert ezzel a külfölddel nagyon sokan dobálóznak, hogy az majd megold mindent, mintha egy varázs pirula lenne, nekem nagyon kevés barátom ismerősöm van kint akik mar annyi ideje kint lennének mint en 5 eve. Leginkabb 1-2 evet vannak itt kint es utan hazaköltöznek vagy olyan helyre, ahol ismét mindent ujrakezdhetnek. Szoval érted, aki menekül az menekülni fog egy életre. Nyelvtudás nélkül milyen munkát szeretnél itt? Mert a részmunkaidős takarítoi melómnal is volt 15 perc elbeszélgetés, a magyarok által közvetített melót felejtsd el! A magyar magyarnak farkasa ilyen tekintetben.

Másik negatívum, itt nincs barátnő/párkapcsolat. En egy évig voltam itt kint a szakitasom utan amikor neten megismertem egy magyar lányt akit kihoztam ide. Jo annyira nem melyedtem bele, mert mas volt akkor a fontos. De a barátaim egy része, Magyarországról "importáljak" a lányokat ide. Mert az arany nagyon rossz, egyedul lany nem vág bele, egy ekkora kalandba, meg sokszor fiú sem. Ha megis bele vág, akkor külsőre, nem fog tetszeni, vagy nem akar kapcsolatot/ismerkedni rengeteg ilyen van. Vagy ez a leggyakoribb, tudatosan vagy tudattalanul külföldivel jön össze, (ebbe ne menjünk bele)

Mivel nem beszéled a nyelvet, igy meg az az opció sincs, amibe most en vagyok a randi külföldi lányokkal. S most otthonról azt gondolhatod a csajozas kb huszadrangú, nagyon nem az, mivel távol vagy a családoktól, barátaidtol, a kulturadtol, hatalmas lesz benned az éhség, hogy legyen melletted valaki, nagyobb mint otthon!!

Talan London mas ilyen tekintetben, ott tobb a magyar, de London Skócia utan hatalmas csalódás lenne, mar az a par alkalom is mikor ott voltam, hát...

Ha alapvetően, idegennek érzed magad otthon, mert másképp gondolkodsz, akkor viszont nagyon ajánlom, nehéz volt átszokni, az otthoni gondolkodásról az ittenire. De most mar Magyarországot tartom iszonyúan konzervatívnak es besavanyodottnak, s semmi köze nincs a pénzhez.

2016. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj, van munkád, albérleted. Kapcsolatokat majd ki tudsz alakítani, szerintem sportolj valamit, ismerkedj, de ne erőltesd túl. A nyelvtanulás jó ötlet, főleg az angol, az bármikor jól jöhet.
2016. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem. Tudom hogy menekülés, csak agyalok, hogy mit kéne tennem.

Egyenlőre nyilván hogy maradok, mert a barátnőm sem költözött még el. Egyedül lesz majd kérdés.

de bárhová is megyek, egyedül leszek, mert kint sincsenek haverjaim, más városban sincsenek, haza a szüleimhez meg biztos hogy nem fogok menni. Esetleg ott lenne pár cimbora, de max 1-2 ember.

Össze kell szedjem magam.

2016. dec. 27. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt épp, hogy csajozni kell. Húzd meg a kisváros legjobb kancáját és szebb lesz minden.
2016. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kulfoldet en se tamogatom. Csak akkor eled TUL, ha a amugy rendben van Minden a fejedben. Plusz nyelvtudas AZ Kell!! Es kezdotoke is!

Iratkozz be egy gymbe, Esti tanfolyamra, csatlakozz valami kirandulocsoporthoz. Vagy akar indits egy kiskunhalas singles Facebook oldalt, vagy akar te is szervezhetsz osszejoveteleket

2016. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!