Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik szingliként csak a szexre gondolnak, kapcsolatban meg sok nekik a mindennapos szex?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha van alkalmi partnerük, egész nap csak a szexen jár az agyuk. Meglátnak egy jó nőt, és szex.

Kapcsatban viszont túl sok a mindennapi menet...

Nem általánosítok, nyilván nem igaz mindenkire, de tapasztalataim szerint ez nagyon jellemző...


2015. dec. 14. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek "büdös" a szex veled, de te jobbat érdemelsz, aki megbecsül ilyen szempontból :P
2015. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert a szabadon választott mindig vonzóbb, mint a kötelező.
2015. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem csak rólam van szó, barátok, ismerősök, illetve itteni vélemények alapján vontam le ezt a következtetést.
2015. dec. 14. 09:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Alapesetben a férfiak jelentős részének mindenről a szex jut az eszébe, akár egyedülálló, akár párkapcsolatba van. Ez teljesen normális, és egészséges is.


Az, hogy a párkapcsolatban miért csökken a szexuális vágy, megint más téma, mert rengeteg külső tényező hat a libidóra. Általánosságban, a kapcsolat elején egyáltalán nem csökken a vágy, sőt...amikor megállapodik egy kapcsolat, stabillá válik, akkor előfordulhat csökkenés, de ez nem feltétlen és csak és kizárólag a férfi hibája.

2015. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert alkalmi kapcsolatoknak akármikor vége lehet, és ki akarja használni mindenki az alkalmat.

Tartós kapcsolatban pedig az újdonság varázsának elmúlása után ott van az érzés, hogy nem kell sietni, mert holnap is ott lesz mellette a másik.

2015. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A csajokkal is így van ez, nem csak a pasikkal. Azért van amit a 2. írt, a szabadon választható izgalmasabb, mint a menetrendszerű, monoton.

Ha már elmúlik a rózsaszín köd, unalmassá válik mindig ugyanazzal.

L21

2015. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Edd mindig ugyanazt kaját, ugyanúgy fűszerezve, napi 3x-4x.


1 hetet se adok és rá se bírsz majd nézni.

2015. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolj csak arra, hogy van egy kedvenc kajád. Na most alap esetben a kedvenc kajád mindig megennéd hiszen milyen finom. Viszont ha minden nap a kedvenc kajádat kell enned, semmi mást akkor az emberek döntő többsége előbb-utóbb megunja.
2015. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz: szexre gondolnak, ecsetelik (esetleg harsánykodva) hogy mi mindent tennének. A gyakorlatban ez kemény meló.
2015. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

En is eszrevettem ezt. Igy a mostani baratommal mar ismerkedesnel a csok elott joval letisztaztam, h en minden nap szexelni akarok azzal, akivel jarok. Nem jarok olyannal, aki nem akar naponta azexelni.

Minden nap szepen ramaszok es orul neki. ( mindig is rendszeresen uztem strapas sportokat, apoltam magam es dogosen oltozkodtem.)

Ezt az elejen tisztazd le a pasival. Ne szegyenloskodj.

N

2015. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!