Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy egy harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy harmincéves átlagos nőnek évek óta nincs kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ismerem és azt mondta,hogy nem is próbálkozott nála senki. Nem értem miért amikor ápolt,jól öltözik. Miért lehet ez? A kérdés nem rólam szól mielőtt valaki meggyanúsitana.
2016. dec. 26. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

irreális elvárások, kibírhatatlan személyiség, sült galambot várja nyitott szájjal. Vagy aki próbálkozik nála, azt nem veszi emberszámba mert túl unalmas.


Lehet hihetetlen számodra, de nem kötelező ám párkapcsolatban élni 30 fölött se!

2016. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is így voltam vele, csinos vagyok, egy évig voltam fent elittárson, az itteni urban legends ellenére két ember írt rám ennyi idő alatt, de olyanok akikkel már az adatlapom alapján sem kezdtem volna kapcsolatot (az egyik nem az országban él, a másik dohányzik) Mondjuk egyedülálló anyaként kisebbek egy nő esélyei, de azért akkor is így van. Hiába vagy intelligens, kedves, egyáltalán nem biztos, hogy tömött sorokban állnak a férfiak az ajtód előtt....persze kósza numerára mindig lett volna valaki, érdekes, olyankor megjelennek a nős, "rossz kapcsolatban" élő pasik, és nehezen értik meg ha egy nő ennél többre becsüli magát.

Szóval ez van, nem ritka jelenség ez. No és válogatunk is. Nem szőke herceget, de akármilyet csak azért, hogy legyen, nem vállalunk be.

2016. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit érdekel az téged? Mi közöd hozzá??
2016. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt mondja, hogy nem próbálkozott nála senki, az azt jelenti, hogy nem próbálkozott nála senki olyan, aki legalább 185 cm magas, jóképű, izmos, saját háza és autója van.
2016. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet.

Az is lehet, hogy egyszerűen nem mozgott olyan körben, ahol hozzá illő egyedülálló férfiakat lehetősége lett volna megismerni, esetleg a karrierépítésre koncentrált, vagy küzdött azzal, hogy stabil munkahelye legyen.

30-as egyedülálló nő vagyok. Nem járok el szórakozóhelyre, mert egyrészt teljesen ki vagyok merülve munka mellett, így energiám sincs eljárni még szórakozni (az anyagiakról nem is beszélve). A jelenlegi munkahelyem szintemen aluli, de kénytelen voltam váltani bizonyos okokból, minden esetre amint tudok, lépek tovább jobb lehetőség felé. A cégnél vannak egyedülálló férfiak, de nagyon nem vagyunk egy kategória egyikükkel sem, tehát nem hozzám illők. Reggel még túl fáradtan utazok a metrón, este pedig már túl fáradtan utazok haza. Hétvégére pedig marad a bevásárlás és az alvás. Amíg nem váltok jobb helyre, addig ez lesz.

A lényeg, hogy engem pl. most az foglal le, hogy egy normális stabil munkám legyen hosszú távra, amit szívesen csinálok és megélek belőle. Addig képtelen vagyok olyan dolgokra koncentrálni, mint a társkeresés.

Egyébként sem vagyok kapcsolatfüggő, lehet válogatósnak nevezni, de csak hozzám illő társsal jövök össze, akárki nem jó.

2016. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Nemrégiben randiztam egy hasonló nővel szerintem csinos volt szép fiatalos arc elég méretes mellek :) jó egzisztencia azt mondta nekem nem próbálkoznak nála bár elég sokat dolgozott és volt egy gyereke is ami miatt szerintem kevesen illetve elég határozott kisugárzása is volt ami miatt szerintem kevesen merték volna megszólítani talán ezért de ez csak egy tipp !
2016. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!