Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy adonisz pasi csinosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy adonisz pasi csinosnak nevezett, miközben én csak átlagos lánynak tartom magam, akkor lehet, hogy gúnyolódott? (Szereti mások alá adni a lovat. ) Vagy csak akkor mond egy pasi ilyet, ha komolyan is gondolja? 19/L

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mond egy pasi ilyet, amikor fűzi az agyadat, mert még nem kefélt meg, de egyszer szeretne.
2016. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szitutól függ. Ha mondjuk keseregtél magadban, hogy "csúnya vagyok... stb", odamegy és vigasztalásképpen lecsinosoz, az semmit nem jelent. Ugyanígy kikövetkeztetheted a helyzetből, hogy gúnyolódott-e, vagy tényleg csak meg akar dönteni. Talán lesz még alkalom, amikor hozzád szól, hogy megfejtsd, mit akar, de figyeld a gesztusait is. Az is sokat elmond.
2016. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Miért ne tarthatna csinosnak? Nem azt mondta, hogy világszépe vagy, vagy más gyanúsan túlzó bókot. :)
2016. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek megy a zöld.:)

Nem keseregtem, nem is én húztam ki belőle, hanem magától mondta. Csak azért nem tudom igazán elhinni, mert ő tényleg nagyon jóképű, én meg, mint mondtam átlagos vagyok szerintem.

2016. nov. 4. 16:10
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
63%
Szerintem a férfiakat nem az érdekli hogy TE milyennek látod magadat,hanem az, hogy ŐK milyennek látnak téged...Szóval az illető valszeg komolyan is gondolta,amit mondott...(Feltéve persze,hogy LEHET ADNI A SZAVÁRA úgy álltalában,és ennek már többször bizonyságát is adta egyébb ügyek kapcsán...)
2016. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!