Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözhetek a férjemtől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Elköltözhetek a férjemtől a kislányunkkal?

Figyelt kérdés

Megromlott a házasságunk és megmondtam neki hogy elvállok. Sajnos ő ekkor bántalmazott kicsit és azóta megfigyelés alatt vagyok és nem hagy nyugodtan élni. Egyszer azt mondja hogy megől egyszer azt hogy saját magával fog végezni és félek tőle, kiszámíthatalan.

Megbeszélni is próbáltam szépen vele és belement de másnap meg mintha kicserélték volna és bántani akart.



Megismerkedtem valakivel jópár hónapja és felajánlotta hogy költözzek hozzá a kislányommal és a válást tőle intézhetem majd igy nem kell félnünk a kislányommal.



Szabályos lenne ez hogy hozzá költözünk és onnan inditom el a válást? Mit lehet ilyenkor tenni?



2016. dec. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szabályos e? Mi a fontosabb, a kis lányod és a saját épséged, vagy az, hogy mi a szabályos és mi nem? Különben nem tudok olyan törvényről vagy jogszabályról ami tiltaná, hogy biztonságban tud magad és a gyermeked egy idegbajostól.
2016. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda koltozol ahova akarsz
2016. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó értem én hogy ez az ésszerű hogy gyorsan elköltözöm, de nem szeretném hogy ez a későbbiekben a gyermekelhelyezésnél én üssem meg a bokám mert buta voltam és nehogy abban a szinben tünjek fel hogy megcsalom a férjem a gyermekünket meg elrabolom....
2016. dec. 26. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarán azt kérdezed, hogy a válásnál jelent-e számodra jogilag valamiféle hátrányt, hogy egy másik férfivel élsz.


Nem.

2016. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

lényegében igen, ez lenne a kérdésem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. dec. 26. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:

A válásnál nem jelent hátrányt, az se ha megcsalod.

Ügyvéd nélkül akkor se csinálj semmit.

2016. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!