Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha párotok ezzel kedveskedne évforulóra?

Figyelt kérdés
Mindketten huszonévesek vagyunk, mivel a barátnőm nagyon szereti a big bang thery című sorozatot ezért gondoltam böltözök Geek-nek és úgy mennénk el vacsorázni. Vennék szemüveget, meg is ragasztanám fehér szallaggal, plussz ing, kötött mellény, fekete nadrág, barna cipő és nadrágszíly.
2016. dec. 27. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. Én is szeretem azt a sorozatot. Nekem tetszene. :) (De nem vagyok benne biztos, hogy a többi válaszoló is ezt fogja írni :D ).
2016. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ha így leped meg oké, de nagy nyilvánosság elé nem biztos, hogy kéne menni, mert még azt hiszik az emberek, hogy debil vagy :D
2016. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem inkább otthoni vacsiival lepd meg. Én a grace klinkát szeretem, de nem örülnék, ha laborköpenybe mennénk vacsorázni, mert nem szeretem ha mindenki bámul, viszont otthon örülnék neki :D Én is felvenném az én laborköpenyem, akár még szexi is lehet, ha csak az van rajta :D
2016. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor majd az lesz hogy mikor előtte állok megkérdezem, hogy bevállalja-e a nyilvános vacsit vagy rendeljünk inkább :D
2016. dec. 27. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőként az egyik kedvenc sorozatom, de nem azért mert különösebben vonzóak lennének a férfi karakterek benne :D. Szóval én inkább a rendelésre szavaznék, pláne hogy a sorozatban is szinte mindig otthon esznek take-awayt.
2016. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! És ha kedvenc sorozata a Star Trek lenne? Akkor minek öltöznél be Spock-nak?
2016. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csubakkának. :D mondjuk nehéz lenne kajálni :P
2016. dec. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!