Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nők között dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nők között dolgozik, csak női kollégái vannak. Sajnos nagyon féltékeny vagyok, pedig szeret engem, jó a kapcsolatunk. Nem a megcsalásra, mint szex gondolok, már az is zavarna, ha más nőnek kedveskedne. Vagy az normális volna? 25/N

Figyelt kérdés

nem a megcsalásra,mint szex gondolok, már az is zavarna, ha más nőnek kedveskedne. vagy az normális volna?

ha belegondolok,h egész nap valakivel milyen jól eltársalog,esetleg több lesz mint szimpátia, beleőrülök.


2014. ápr. 11. 19:42
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Normális a féltékenység... de nem tudsz vele mit kezdeni. Egyedül annyit hogy megadsz mindet a férjednek otthon. Igy eszébe sem jut majd kockáztatnia biztosat a bizonytalanért.
2014. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha meg ugy gondolja majd h ugysem tudom meg, kitől tudnám, mikor senkit se ismerek? hiába h szeret..
2014. ápr. 11. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
A baj ott kezdődik, hogy ilyenen gondolkodsz....elárulok neked egy titkot. Ott ahol több ember dolgozik együtt, férfiak és nők, óhatatlanul (főleg ha jó a társaság) szóba kerül a szex is poén formájában....de ez csak ártatlan viccelődés semmi több. Próbáld meg elterelni a gondolataidat, mert ez rá fogja nyomni a bélyegét a kapcsolatotokra. Bízz a párodban, ettől többet nem tehetsz.....a többi rajta áll....
2014. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem dolgozz az önbizalmad növelésén. A féltékenység az önbizalomhiányból fakad.
2014. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!