Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak képesek vagytok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak képesek vagytok egy nővel csak azért jóban lenni hogy ne bántsátok meg?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel ti úgy gondoljátok, hogy a nő többet akar, de ti nem, akkor tartjátok vele a kapcsolatot hogy ne legyetek haragba meg nem akarjátok megbántani? Közösségi oldalon is követitek mindenét???
2016. dec. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne a közösségi oldalakból indulj ki, ott mindenki azt bohóckodik amit akar, többre nem is alkalmas. Gondolom van egy pasi, aki érdekel, de te őt kevésbé, és most próbálsz minden kiskapuba belekapaszkodni.

A helyzet az, hogy intelligens férfi nem tart semmilyen kapcsolatot olyan nővel aki neki nem kellene, mint nő. Persze kivéve ha üzleti vagy egyéb érdekei vannak vele. Vannak persze olyan pasik akik élvezik, ha egy nő oda van értük, mert ez növeli az egójukat, de nőkben még több ilyen egó királynő van.

Szerintem nem egy egészséges és nem szép dolog játszani más emberek érzelmeivel, de a te dolgod, ha esetleg nem tudsz még túllépni azok a pasin.

2016. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem velem pont ezt csinálja egy férfi. Elhitette velem, hogy kellek neki, hogy oda van értem, aztán pofára ejtett a csak barátként tekint rám dumával. Még mindig jóban vagyunk, fáj nekem, de még reménykedem
2016. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2016. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kimondom ha nem tetszik a lány.

(feltéve ha megkérdezi)

Az ok persze lehet külső,vagy belső tulajdonság is.

Nem kell követni szerintem,legalább is én nem szoktam semmilyen formában.

Kizárólag a személyes kommunikáció tartalmaz hiteles jeleket,értem ezalatt a verbális és nonverbális társalgást.

2016. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Persze nyilván nem áll szándékomban megbántani, de megpróbálom tudtára adni tapintatosan, hogy nem pálya a dolog. A baj ott kezdődik, amikor ezt nem fogják fel, és tovább nyomulnak..
2016. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!