Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik hasonlóan gondolkoznak, mint én?

Figyelt kérdés

Nekem nem az a célom, hogy minél több nővel lefeküdjek hanem egyet szeressek, aki mind külsőleg és mind személyiségileg tetszik.

Úgy vagyok vele, hogy külső ami megfog belső ami megtart. Ha nem tetszik az egyik akkor nem tudnék vele mit csinálni, áltatni, átejteni, kihasználni meg nem szeretnék senkit.

Tudom, hogy egy férfi szájából fura ezt hallani. Az ismerőseim mikor azt mesélik, hogy ezzel azzal feküdtek le pacsizgatnak, bezzeg azért nem jár pacsizás, mert több éve együtt van valakivel.

Az az igazság, hogy sajnos mostanában olyanoknak tetszem akik nekem nem tetszenek és úgy érzem, hogy valakivel csak azért összejönni, mert nem volt jobb azzal neki is és magamnak is ártanék.

Kiváncsi vagyok, hogy mások is hasonlóan gondolják.


2016. dec. 24. 20:11
1 2
 1/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
84%
Pontosan így gondolom én is. De úgy látszik meg kell változni, mert ez nagyon nem pálya.
2016. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Üdv!

Szerintem vagyunk még páran akik hasonlóan gondolkodunk.

Mondjuk kicsit nehezebb így olyan nőt találni a mai világban, akivel minden passzol, de nem lehetetlen.

2016. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Ez mostanában már inkább hendikep, mint előny. Inkább dugj meg mindenkit, aztán akinek jobban tetszik, jobban ízlik a puncija, azt tartsd meg, s fogadd el mint gyermekeid anyja. Semmi érték nincs a mai nőkben, mindegyik az alfahímek után futkározik, de legalábbis minimum megcsalják a párjukat egy népszerű, nagy farkú falubikával egy ostoba kaland hevében mit sem törődve a következményekkel.
2016. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ne foglalkozz másokkal. Saját értékrended kövesd. Vannak hullámvölgyek, amikor nem jön össze az, akire vágysz, de aki keres, az talál. Szóval keress sokat, kitartóan és akkor megtalálod.

Én eddig csak olyan lányt fektettem meg, akivel el tudom elképzelni az életem és ez így is marad.

2016. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

nézd, fiatalabb korban kell a tapasztalat, kevesen találják meg az igazit. Később én is szeretnék megállapodni, de nyitottnak lenni amíg fiatal vagy egyáltalán nem baj. Sőt...


persze mind másmilyenek vagyunk és nem gondolkodunk egyformán. :v


(nem arra céloztam h sportot kell űzni a muffvadászatból. Hanem h két-három bnő azért egészséges sztem)

2016. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Remélem vannak, mert én lányként az ilyen srácokat keresem :)
2016. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jó lenne végre olyasvalakinek tetszenék akivel kölcsönös lenne.

#5 Miért jobb, ha tapasztaltabb vagyok? Nem tudnék csak azért összejönni valakivel, mert nem volt más. Azért jobb lennék, hogy átbasszak másokat?

2016. dec. 24. 23:03
 8/17 anonim ***** válasza:
szakadj már el a kényszertől, nem erről volt szó. Hanem arról h tapasztaltabb párkapcsolati téren. Rájössz mi a jó neked és tanulsz a hibáidból. Jobban kialakul milyen partnert szeretnél stb De mint írtam van akinek ez nem kell mert egyből bejön nekik.
2016. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
jaigen, 5 voltam
2016. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően így gondolkodom, de miért ne tölthetnék el kellemes perceket olyan lányokkal, akik nem feltétlenül az abszolút "igaziak" számomra, de vonzódunk egymáshoz és örömet akarunk okozni egymásnak kötöttségek nélkül + értékes tapasztalatokat is szerezni ezáltal? Nincs ebben semmi rossz dolog, átejtés vagy kihasználás szerintem. Sajnos a gondolatmenetedet legtöbbször szűz srácoktól hallani kifogásként arra vonatkozóan, hogy miért ne kezdeményezzenek nőknél, megracionalizálva, hogy ők csak "az igazira várnak".
2016. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!