Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érthette ezt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthette ezt, miért mondhatta, és egyáltalán miért érdekel ennyi idő után, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt egy kalandom egy férfival. Mindkettőnk párkapcsolata mélyponton volt. Nem így terveztük, de tetszettünk egymásnak, szimpi volt és a maga módján helyes (nem modell, de még így is csodálkoztam, hogy lát vmit bennem egy "ilyen" férfi), és az az igazság, féltem elszalasztani az alkalmat, féltem, hogy sose tér már vissza. Először csak dumáltunk, semmi extra látszólag, de azt tudni kell rólam, hogy alapból visszahúzódó vagyok, és rögtön láttam rajta, hogy bár ő maga nyitottabnak látszik nálam, nagy dumásnak, csípős beszólásokkal, tud hülyülni, mégsem az a fajta, aki könnyen megnyílik. Egymással mégis megtaláltuk lassacskán a hangot, a feszült társalgásból lassan könnyed hülyülésbe váltottunk pár mondatnyi mélyebb társalgással is fűszerezve. Valamiért elemi bizalmat éreztem iránta. Kérdés nélkül bíztam benne. Egyszóval bírtam azt a hülye fejét, mintha régi haverok lennénk, pedig csak akkor találkoztunk. Ezen felül lassan kibontakozott valami piszkos intimitás is, nyíltan nem kezdeményezett, de fél szavakkal és félmosolyokkal indított, aztán egyre több jelet adott, konkrétan ilyet nem mondott, de a kisugárzása ezt üzente: ha szingli lennék, tennék egy próbát veled. Ezen felbátorodtam. Ez nem hinném, hogy durva nyomulás,de kerestem a helyzeteket, hogy megérinthessem, és közel sem mindig tettem ám meg, vagy száz alkalmat is elszalasztottam, de egyszer pl. félig poénból megfogtuk egymás kezét (haverok ötlete nyomán), egyszer fázott (fél éjjel vacagott, hiába mondtam adok neki kabátot) és már nem bírtam tovább, engedtem a vágynak és mögé lépve megdörzsöltem a két felkarját. Semmi "extra". Persze a többiek így is vágták mi folyik köztünk (4-en iszogattunk a városban, főleg a parton), eddigre már rég megtudakolták tetszünk-e egymásnak, és cseppet sem diszkrét utalásokat tettek, hogy mi ketten... És eljött a pillanat, mikor nagy körülményesen, körülírva megkérdezte mit gondolok erről. Hogy ő és én... Nem adtam konkrét választ. Aztán egyre többször kérdezte. Nem mertem válaszolni. Valamiért akkor még (nem is csoda) helytelennek tartottam. Aztán elkezdett hülyülve kötözködni velem. Provokált. Én pedig adtam egy esélyt magamnak. A lehetetlenre. A képtelenségre. A tilosra. Mondtam ha mégegyszer megteszi (ekkor épp konkrétan magázott, ami nem nagy cucc, mert természetesen jött a szájára, de engem zavart, és ennek ellenére is folytatta, immár direkt), akkor én is tenni fogok valamit... Kérdezte mit. Nem mondtam meg. Kíváncsi volt. Megtette. Megcsókoltam. Hagyta. Viszonozta. Később már ő kezdeményezte. Oké-oké, már így is regényt írtam. Az este végén (hajnal volt már) hazakísért. Nem hívtam fel konkrétan... De azt mondtam, ha szeretne, feljöhet melegedni, de gyorsan döntsön (mert én mindenképp felmegyek mert mindjárt bepisilek (ez volt az igazság)). Feljött. Aztán... gondoljátok hozzá. Azt hittem nem hallok róla többé (bár kicsit reméltem), de megkeresett és bejelölt facebookon. Dumáltunk. Normál, sablon témákról, de valahogy mindig az intimitásnál köttünk ki, s már tervben volt (konkrét időpont nélkül) egy újabb tali. De asszem a párja rajtakapta, de letiltott, kidumálta, és kibékültek, ő pedig nem jelentkezett többé. Rosszul esett. Kitálaltam egy barátnak. Rosszul tettem. Beárult minket a csajnak. Ő megkeresett messengeren követelve az igazságot. Elmondtam. Normális hangnemben, de ki tudja már miért, felkaptam a vizet a kétszínűségén(felőlem vidd, csak az igazat tudjam - ne beszélj a pasimmal többé) és szembesítettem vele, ő kiakadt rám, én meg rá, szájára vette a lányomat, én meg (elment az eszem biztos) mondtam az apjának, hogy állítson már a csajon....

Hogy ezt miért mondom el? 3 hónap után múlt éjjel közölte a párom, hogy beszélt a sráccal. Kérdeztem ki mondta el neki a nevét. Azt mondta a csaj volt, a párja. Nem tudom miért mondta el, de annyit kihúztam belőle, hogy azt mondta neki, hogy én kezdeményeztem. Meg hogy nem akar találkozni vele (ez ésszerű). És utoljára valami olyasmit, hogy akárhányszor írt, én ugrottam (repültem??). Ezt nem tudom hova tenni. Nem mintha hazudott volna. De... benne van, hogy írt. Írt. Oda-vissza volt, könyörgöm! Akkor ez őt hol is menti fel?? Kissé túl nyíltan, talán könnyűvérűen viselkedtem vele. De miután lefeküdtünk egymással, nem lett volna ellentmondásos kéretni magam?? Ráadásul bíztam benne, így miért féltem volna magamat adni, és kimutatni, ha őszintén érdekelt? Akkor konkrétan lepergett rólam az Arany Málna díjas bunkó férfiállat alakítása, mert tudtam, hogy ő belül egy csodálatos ember. Ismertem a hibáit, mert vannak, de nem érdekeltek. Miután felszívódott is tudtam, ő nem olyan, hogy lehordjon mindennek, pl. hogy leQrvázzon, így viszont ez a mondat tőle konkrétan felér vele. Nem tudom miért izgatom fel magam rajta. Tárgytalan az egész. Mégis ezzel utólag is belém szúrt. Konkrétan azért, mert őszintén kedveltem, szerettem, és azért viselkedtem így... és most úgy érzem, mintha ő ezt nem tudta, vagy éppen nem érdekelte volna. Vagy sokkal inkább... nem volt kölcsönös.


2016. dec. 27. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Rövidebben is leírhattad volna, hogy megcsaltad a pasidat egy másik foglalt pasival. A pasi meg utána le se sza*rt és ez neked mennyire rosszul esett.

(ezt a többieknek aki nem akarja az ömlengést végigolvasni)


Válaszolva meg jobb, ha inkább nem írok semmit. Nyilván tudod anélkül is, mennyit jelentett neki veled lenni.

2016. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy a vége nekem kicsit zavaros. Most akkor hiàba derült ki mindketten maradyatok a régi kapcsolatban?

2016. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, ő kibékült a lánnyal, én is rá egy hónapra az exemmel (mert mi szakítottunk is).

Én 22 vagyok, ő 29. Nem hiszem, hogy érdekes, de a párom 32, az övé 17 asszem.

2016. dec. 27. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Beteg egy világ ez b@zmeg
2016. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért ömlengtem, hogy ő adta jeleket, és nem volt erőszak, benne volt, meg hogy én őszintén kedveltem, és bíztam benne, nem egy sima vadidegen volt, egy akármilyen pasi, én őt akartam, csak őt, nem egy kufircot bárkivel. Megértem, hogy a párjával maradt, és ezért koppintott. Csak amit a párom tegnap mondott mit beszélt vele, feltépte a régi sebet. Tudom, hogy nem nekem mondta, és nem is igazán hazugság, egyszerűen fáj. Érzem benne a felhangot, amivel kimondta volna, ha nem leírja. Nem tudom miért veszem sértésnek, mintha csak nekem szánta volna.
2016. dec. 27. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

" őt akartam, csak őt, nem egy kufircot bárkivel.."


Nem egy "vadidegennek" tartottad, mert egy este alatt szó szerint teljesen megnyíltál neki... :)

Akkor elképzelni sem akarom, mit akartál/akarsz a saját párodtól? Akivel ráadásul ismét együtt vagy, megint...

Na, ezért írtam, hogy inkább nem írok semmit... :D

2016. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha ez megnyugtatja a lelkedet, persze hogy ő is egy aljas görény, hiszen kapott a kufirc alkalmán.
2016. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És ez valami baráti kör? Olyan fura, hogy mindenki elmond mindent mindenkinek és mindenkivel beszél, meg mindketten ilyen nagyobb korkülönbséges dologban.


Amúgy a legtisztább az lennem, ha megkérdeznéd miért mondta ezt. De értem, hogy letiltott facebookon. Én úgy érzem, hogy neked ő kellene, nem a mostani pasid.

2016. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kort amúgy csak azért kérdeztem, mert úgy éreztem, hogy kicsit olyan az írás, mintha egy kislány írná, közben meg van lányod, meg ilyen bonyolult dolgokban vagy.
2016. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Friss barátnőm hívott el akkor szülinapozni, mert a régi barátnői visszamondták, és hogy jött volna ki, ha a párjával meg a haverjával hármasban iszogatnak, plusz tudta rég mozdultam már ki, általános óta nem voltak rendes barátaim, az egyetlen, aki nem sulis volt és nem csak haver, az külföldre költözött, mikor gimis voltam (azóta ő se, mert ő árult el, mikor kiöntöttem neki a lelkemet), a párommal, akivel 5 éve jöttünk össze is évi max. 3-szor de inkább kevesebbszer mentünk el bulizni (jó, gyerek mellett kicsit más lett), szóval gondolta kihúz a csigaházamból és kimozdít. Én előtte 2 héttel már szakítottam a párommal, már egy ideje nem volt az igazi köztünk a dolog, bár ő nem igazán vette addig az estéig komolyan... Nem mintha a srácot fel akartam volna használni, hogy lekopjon rólam az exem, tudom így hangzik, de csak ezt dobta a gép... Párom se a srácot, se a csajt nem ismeri szerintem, akkor írt a csajnak, mikor az felkúrta az agyam, mikor a szájára vette a lányomat (tudta egy anyán hol talál fogást, ha máshol nem is...), és ki tudja miért, arra kértem állítsa már helyre a lelki világát, gondoltam egy harmincas tetovált pasi ráébreszti kibe nem érdemes belekötni (nem mintha nem tudnám megvédeni magam, de a párja haverja is kiakadt, hogy úristen mi lesz, a liba a cigányokkal fogja megkéseltetni a srácot, amiért megcsalta...), ekkor mondhatta el neki ki a párja, mert én csak a becenevét mondtam el neki. Nem tudtam, hogy akkor írt neki. Eredetileg csak taktikázásból békültem ki a lányom apjával, gondolom nem árulok el titkot, hogy a srác komolyabban kezdett el érdekelni, mint szabad lett volna. Aztán így maradt a dolog. Nem vesztünk össze, szeretem, csak már nem szerelemmel, és úgy gondoltam, ha neki jó így, a lány miatt egyszerűbb, ha a régiben maradnak a dolgok. Tudom, hülye indok... Még most se tudom meddig maradhat így... Fog-e javulni egyszer újra a dolog, vagy köztünk ez csak egy ideiglenes valami. Ő is tudja ezt. Nem hülye. Azt is tudja, hogy belezúgtam a srácba, és bár kezdtem már túl lenni rajta, ha feljön a téma, ahogy beszélek róla, elárul (nem mintha neki egyszer is ömlengtem volna a srácról, az szívtelenség lenne, inkább a szenvedély, amivel beszélek róla). Ezért mondhatta el, mit mondott anno neki, hátha csalódok benne. Csalódtam benne. Megkérdezni pedig valóban nem tudom, neten tiltott, a telószáma nincs meg, nem a városban lakik, és a haverjával is, a barátnőm pasijával is a barátnőm szerint mosolyszünet van köztük. A barátnőm sem beszélt velem egy hónapig(a pasijával még mindig nem beszélünk), az ügy közvetve kihatott a kapcsolatunkra, (a csaj kavart köztük, mert nálam nem tudott ugyebár, és ebből kiindulva...), szóval őt sem kérhetem, hogy kérdezze meg őt, inkább örülök a fejemnek, hogy újra szóbaállunk egymással.
2016. dec. 27. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!