Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta? Mit "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta? Mit "illik" ilyenkor válaszolni?

Figyelt kérdés

Ez a következő dolog akkor történt amikor egy férfival beszélgettem,és mondott valami számomra érdekeset: tanácsot kértem tőle valamiben,ami nem ment,és elkezdett beszélni róla hogy mit tegyek,az én példámról áttért a saját példájára hogy ahogy én sem,úgy ő sem tökéletes.És abszolút nem illett a témába,de azt mondta hogy mindig ha tükörbe néz,azt látja hogy nem szép.Már nem tudom hogy folytatta,de én erre nem nagyon tudtam semmit mondani.Lehet hülyeséget kérdezek,de miért mondhatta?Akarta hogy megdicsérjem,vagy csak panaszkodnia kellett valakinek,vagy csak úgy példának mondta?Olyan emberről van szó akinek van párja,szóval ezért még inkább meglepett,mert ha valaki nem látja magát szépnek,oké,de a párja vajon nem dicséri,nem ad neki önbizalmat? És,szerintetek ilyen helyzetben mit "illik" csinálni?Figyelmen kívül hagyni vagy reagálni valamit?Megdicsérni vagy valami közömbös véleményt mondani?Ami engem illet,én szépnek látom,nem mondom hogy tökéletes,de van rajta pár dolog ami szerintem pl.szép.De még ha jó véleménnyel is vagyok róla,ezt lehet olyannak mondani akinek már foglalt a szíve?


Egyszer fordult csak elő,azóta is láttam az illetőt,de ez valahogy piszkálja a gondolataimat,ez az egész.

És mielőtt ezt írnátok: nagy mélyen nem ismer,vagyis a személyiségemet,csak párszor beszéltünk.Nem tartom valószínűnek hogy akar valamit tőlem,és azért.Szerintem kizárt.


2016. nov. 3. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nagy hülyeséget kérdeztem,de ha még egyszer történne velem hasonló,jobban tudnám mit jó mondani és mit nem.Sose tudni mikor lesz egy hasonló eset.


Meg,azért az is érdekes hogy miért mondta.Nekem fura elképzelni hogy valaki csak úgy kimondja a másiknak hogy nem tartja magát szépnek.

Főleg hogy lány vagyok,így furcsa hogy volt "bátorsága" egy lánynak ezt mondani.Nem vagyunk barátok,nincs olyan baráti viszony közöttünk,de azt éppen el tudom képzelni hogy kicsit jobban megbízik bennem,mert ismer már egy ideje.Viszont ez attól még nem egy olyan dolog amit csak úgy mondunk bárkinek..

2016. nov. 3. 22:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, el voltál kenődve és így akart vígasztalni, ha így volt, köszönd meg. Mondjuk elég zavaros ez így nekem ennyi ismeretlennel/általánossággal. Ha van kedved kifejtheted a kommentekben, akár privátban.
2016. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!