Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok! Az agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Az agresszív viselkedés ilyen esetben is taszító?

Figyelt kérdés

Mondok a szituációt: Tegyük fel ott vagytok az utcán, a villamoson, szórakozóhely előtt lényegtelen. De legyen inkább mondjuk egy bár kocsma szórakozóhely a színtér.


És van egy tag aki gyökér, agresszív ordibál esetleg beleköt másokba stb. És tegyük fel oda megy egy férfi/srác aki megkéri hogy hagyja abba. De nem hallgat a szép szóra, sőt még bele is köt az illetőbe, taszigálja keménykedik vele. Mire a másik fél lebasz neki egy kettőt és akkor már arrébb áll és már nem zavar senkit. Ez számotokra taszító vagy elfogadott az ilyen viselkedés abban az esetben ha ezzel az illető megvéd másokat vagy hát elhárít egy problémát?


2016. dec. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Mar mindent ertek, hogy a magyarok miert lettek rosszabbak a PISA teszten.
2016. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Engem az ilyen nem zavar.


Mondom ezt az után, hogy anno úgy voltam vele, úúú erőszak, elítélendő.

egyszer egy rockkocsmában ültünk az akkori párommal, vártuk a helyi kis zenekar koncertjét összeverekedett 2 részeg, de elég durván, törött üveggel hadonásztak pl. Majdnem rám estek.

Nagyon megijedtem, a párom viszont nem tűnt túl lelkesnek/aktívnak/védelmezőnek, épp csak (tök lassan) beemelte a kezét közém és közéjük.

Riadt voltam és csalódott.


Azóta kicsit más a véleményem az erőszak mibenlétéről

2016. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Engem a kötekedős sokkal jobban zavarna.. de kötekedés ide vagy oda, az erőszak akkor sem megoldás..én ilyen esetekben (ahogy már volt is rá példa sajnos) keresek egy rendfenntartó személyt, vagy egy ott dolgozót, hogy intézkedjen (mivel nekem jogom nincs rá,önbíráskodás lenne, és ha véletlenül valami súlyosabb sérülést okozok, még a végén én kerülök bajba).. persze igazad van, van aki nem hallgat a szép szóra,de mégegyszer:nem az én dolgom rendet tenni.. ha az utcán köt beléd valaki (rosszabb esetben többen is),az más, mert az utcán nincs mindig kéznél egy rendőr, vagy akárki..de azt is meg kell próbálni kultúráltan lerendezni, vagy még jobb, ha elkerülöd a gyanús alakokat(ha lehet).. és ez szerintem nem gyávaság..
2016. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő a biztonsági őr, akkor ezért fizetik, ez a munkája, ha csak egy vendég, akkor esélyes, hogy kiteszik mindkettőjüket, és nem kérdezik, ki kezdte.
2016. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvédeni mást nem agresszív viselkedés. Hanem bátorság. A kötekedés az agresszív.
2017. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!