Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megijedt magától? Agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt magától? Agresszív viselkedés ugyanúgy benne van vagy tényleg én miattam ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Egyikőnknek sem ez az első kapcsolata, viszont mindkettőnknek a leghosszabb... Az utóbbi időbe egyre többet veszekedtünk a tanulásról, a családról, barátokról, szabadidőről, egymás rossz szokásairól és a barátom agresszív viselkedéséről.

Mikor veszekedtünk volt, hogy többször a falba vágta a kezét, vagy tányérokat dobált, ajtókat csapkodott, de nem volt olyan hogy engem bántott volna.. aztán a minap veszekedtünk és eléggé dúrván megfogta a hajamat és ki is tépett belőle egy csomót. Totál kiakadtam! Szakítani akartam vele de hisztizett hogy ne hagyjam el maradjak vele. Sírt üvöltött. sose láttam ilyennek...Nagyon szeretem őt. Viszont tegnap írta hogy azt akarja hogy végelegyen mert ő nem ilyen agresszív és hogy miattam ilyen és hogy unja a veszekedéseket. Én ezt a hajcibálást is képes lettem volna megbocsátani amilyen rózsaszín ködbe vagyok. Még mindig szeretem. nem tudok normálisan gondolkodni. Segítsetek! én helyre szeretném még hozni.


UI: nem vagyok hülye, csak szerelmes!



2012. okt. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd el. inkább szerintem ragaszkodás ez, mint szerelem ugyhogy nincs értelme nagyon folytatni, és aki egyszer megtette ezt az mégegyszer megfogja...
2012. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem miattad lett ilyen,csak ilyen fajta..

hagyd el,máskor meg felpofoz,előre kellene gondolkodni.. ilyenek azok a férjek is,akik ütik-verik a feleségüket,ott is így kezdődhetett..

2012. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd el, mielőtt még durvább dolgokat csinálna. :(
2012. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz, hidd el. Amit érzel, függőség, nem szerelem.
2012. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!