Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket nem zavar, ha egy nő combja vastagabb a tiéteknél?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk a felkarja. Vagy szélesebb a válla. Vagy nagyobb a pocakja.


Akár izom, akár zsír miatt.


Vagy zavarna, ha nehezebb lenne nálatok?


Nem furcsa, ha egy nő nagyobb a férfinál?


2016. dec. 27. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
én 180 vagyok közel 100 kilóval, szóval engem special nem zavarna :D
2016. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Zavarna.
2016. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már volt "nagyobb" barátnőm mint én. 182 centi volt és elég erős testalkattal kicsit husisabb is volt de emellett teljesen nőies és szép arcú. Én sajnos olyan vagyok hogy nem tudok masszív tömeget felpakolni a combomra hiába edzek rá rengeteget szóval előfordulhat hogy a combja vastagabb mint az enyém ha mondjuk ducibb a hölgy.


De ha szép az arca, kedves és aranyos akkor egyáltalán nem érdekel milyen a teste. Kifejezetten tetszenek pl a "curvy" lányok. Ha őt nem zavarja ,hogy "nagyobb" nálam akkor engem sem. Viszont rémesen elhízva ne legyen, az nagyon egészségtelen állapot. Nekem tetszenek a duci lányok is :)

2016. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az lenne fura ha nem lenne vastagabb a combja, és nem lenne nehezebb nálam, mivel a nőkön jóval több zsír van, és máshogy oszlik el + én vékony vagyok.
2016. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez engem is érdekelne.:D
2016. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Mivel elég magas vagyok, ezért klasszikus módon nagyobb nem igazán fordult még elő, de mivel sajnos (még) viszonylag vékony, ezért azért van olyan, hogy a combja vagy a karja vastagabb, de csak a zsír miatt. De ez nem zavar, mármint hogy husibb, amúgy a duci meg a kövér lányok nem jönnek be egyáltalán. Igazi izmos lányhoz meg még sajnos nem volt szerencsém, pedig örülnék neki :D


25/F

2016. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha a pasimnak vékonyabb lenne a combja, nagyon zavarna.


169/52 :)

2016. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha formás akkor még jó is. Igaz vastag ÉS formás combú nőt én még csak hamisított képen láttam, lájk díz: [link]
2016. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak szexnél egyáltalán nem, kapcsolatnál igen. De mivel vékony vagyok, így a nők nagy többségének vastagabb. Szóval ez van...kompromisszum. 25f
2016. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna,ha vele érzem jól magam.. van hogy az ember tovább lép a külsőségeken, emellett egy nagyobb nő is simán lehet szép,nőies :)
2016. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!