Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket nem zavar, ha egy nő combja vastagabb a tiéteknél?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk a felkarja. Vagy szélesebb a válla. Vagy nagyobb a pocakja.


Akár izom, akár zsír miatt.


Vagy zavarna, ha nehezebb lenne nálatok?


Nem furcsa, ha egy nő nagyobb a férfinál?


2016. dec. 27. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most nem azért írok, hogy hencegjek a magam 45-47 kilójával mert mindenkitől akivel találkozom kapom a beszólást hogy vékony vagyok, fogytam, stb, de nekem ilyen rémálmom hogy vastagabb legyek a barátomtól mert ő is elég vékony... 180 cm és 70kg és vékony is a lába is. Simán egy 60 kg-s csajnak vastagabb szerintem
2016. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányoknak alapból vastagabb. Vagy legalább is tök más. Mármint nőknek szélesebb a csípőjük alapból. A comb is tök más, férfiaknak "egyenesebb", nőknek meg fenéktől térd fele gömbölyödik.


(Legrosszabb, nem te vagy, aki a nőkkel fröcsög, hogy a rusnyák is kapjanak esélyt?)

2016. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A comb nem zavar, mert az rendszerint mindenkinél formátlat. A többi viszont zavarna.
2016. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

Nő létemre soha nem szeretnék én lenni a nagyobb. Az annyira rossz érzés lenne.

Amúgy srácok,a telt lányokra,hogy hogy mostanság ilyen nagy a kereslet? Szóval egyszerűen nem ertem. Mert bár én is az vagyok,de megjegyzem teszek ellene mégis érdekel hogy miért.. basszus új hóbort jön?! 😂

2016. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jut egy volt lány barátom, amikor arról volt szó, hogy milyen barátnőm lesz: "nekem mindegy, csak legyen vastagabb combja nálad" :D


Amúgy engem nem érdekel túlzottan, de jobban szeretem a vékony lányokat.

2016. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, ha gondolod írj. :)
2016. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én egyébként vékony vagyok, és szoktam látni egymás ölében ülő párokat, ahol csodálkozom, hogy nem törik ketté a srác combja, vagy ahol nem is látni a csaj mögött a pasit.


Én sem szeretnék nagyobb lenni, szerintem nőknek és férfiaknak egyformán rossz érzés lehet.

2016. dec. 28. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!