Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltöttél szinglik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltöttél szingliként?

Figyelt kérdés

2.5 év után újra szingli srác leszek.

a legtöbb (nyilván a szüzesség elvesztésétől indulva) majdnem 1 év volt hogy se szex, se csók, semmi nem jött össze. Szinte beleroppantam, de akkor még a haverok segítettek valamelyest.

Most új élet, új város, csajom elhagyott, egyedül a világ ellen vagyok kb...

26 vagyok, nem a nyavalygásomról szól a kérdés, hanem hogy mások meddig voltak egyedül, akár kis, akár nagyvárosban.

Felregisztrálok csomó társkeresőre, megpróbálok többet kimozdulni, akár egyedül is, hátha.

Az a baj hogy ha sokat vagyok egyedül, depresszióssá válok.

De most ez a legfőbb probléma úgyhogy meg kell vele bírkózzak.



2016. dec. 29. 12:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ez a gondom, hogy depressziós leszek egyedül, szörnyen érzem magam :( 1,5 éve nincs barátom, közben volt csók pár fiúval, de édeskevés az egy kapcsolathoz képest :/ 21L :)
2016. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

19 éves koromban volt először barátnőm, 2 kapcsolat összesen kb 5 évig (közte volt egy bő fél év, amikor csak papíron létezett a dolog), és most vagyok 14 hónapja egyedül ismét. Pesten, tehát nagyváros, és hiába próbáltam több társkeresőt is, semmiféle siker nincsen, egy normális beszélgetés sem jött össze, pedig nem az a típus vagyok, akivel ne lehetne. És nem látom a kiutat, hogy hol és kit találhatnék.

Sajnos nem jó akárki, nyilván a hozzám illőt keresem, de azért az elszomorít, hogy a kiderítésre sem kaptam esélyt.


25/F

2016. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%

Tobb, mint 3 es fel eve egyedul vagyok. A lanyok ram se neznek kb. Es nem tudom mi lehet a problema. Sportolok szoval szerintem nem nezek ki olyan rosszul de nem szamit ez se. Sokat probalkoztam, de mar kezdem unni.

Most kimentem kulfodre dolgozni ugyhogy annyi eselyem se lesz mint eddig..:D lehet hogy egyedul halok meg..:D

2016. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
54%

Na nézzük csak, 21 éves korig semmi, az 21 év, aztán utána összeadva 2 év igen, a többi nem az megint 2 év.


És még ami hátravan az mind. Jó esetben csak 5-6 év és kinyúlok, rossz esetben 50-60.

2016. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Mindig is egyedül voltam, úgyhogy megszoktam már...

Próbálkoztam már mindenhol, buliba, kávézókba,utcán stb...,eredmény 0.

Budapest,nagyváros egyébként.

25/F

2016. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%

összesen 2 kapcsolatban 11 év, utána most több mint 1.5 éve a szó legmagányosabb értelmében szingli...



A depresszió ellen lehet tenni, az egyedüllét ellen viszont nehéz.

2016. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

ennyire reménytelen még Pesten is?

áhhh akkor mit akarok én itt a 30 ezres kisvárosban normális lányt találni?

köszi a válaszokat srácok...:/

2016. dec. 29. 12:37
 8/38 A legrosszabb ***** válasza:
54%
2012. május-június óta vagyok egyedülálló. Eleinte iszonyat rossz érzés volt, mintha csak egy részem pusztult volna el. Azóta, főleg az utóbbi 1-2 évben meg csak folyamatosan röhögök, mennyit képesek az emberek párkapcsolatban sínylődni. :D Na ezek alapján sem érzem, hogy nekem bármikor szükségem lenne párkapcsolatra, nyomorúságos lélekpusztító kínlódás az egész.
2016. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

30 ezres városban? Haha! :D Esélytelen.


Én meg 8.000 fős faluban élek. Na jó hivatalosan "város"...


Öreganyám rinyál, hogy miért nincs senkim. Mondom, mert a közelben nincs senki alkalmas, a távokból meg elegem van, volt már olyan, nem jött be.


"De hát annyi lány van itt a faluban is" aztán nekiáll okoskodni, hogy így meg úgy, majd ő aztán megoldja...



"Jó, felőlem, de annyi, hogy ne legyen cigány, vallásos vagy ronda" i szed.


Öreganyám meg olyan fejet vágott erre, mint a "troll képregényekben" az az elhúzott szájas "meme", nem tudom a nevét.


Szóval ennyit erről.


Amúgy jó kis hely ez, az éjjel megint késeltek a cigányok, egy utcával arrébb helyszínelnek a zsaruk, véres az árok, egy idős nénit támadtak meg, szegénykémet már csak a fekete autó vitte el. Ki tudja, lehet nagyapám iskolatársa volt...

2016. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Egy darab sz*rnak érzem magam egyedül...de akkor jobb ha hozzaszokok.
2016. dec. 29. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!