Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire gyerekesen egy férfi?

Figyelt kérdés

Adott egy srác akivel évekig kinlódtunk.

Egyszer csókolóztunk is, de sosem tudtuk a kettőnk kapcsolatát tisztázni. Ő sokszor azt mondta nem tudja mit akar, de többet érez, aztán volt hogy szeretne is járni meg nem is, meg nem tudja... Sokszor féltékenykedett számonkért, mindent tudni akart rólam. Jelenleg se túl jóba de rosszba se vagyunk, nem rég kértem egy szivességet munkahelyi üggyel kapcsolatba, abba is jön segít majd.


Legutóbbi buliba is egész éjszaka engem bámult, de folyamatosan, akármerre mentem figyelt, ha másokkal mentem a bárpulthoz italt kérni is folyamatosan nézett. Ha kimentünk rágyújtani persze kijött ő is a haverjaival és figyelt engem. Instagramon is minden egyes storymat megnézi, sosincs olyan amit ne látna.


Furcsán viselkedik ha kettesbe maradunk dadog nem tudja kimondani mit akar, látványosan szenved, aztán jön a másik hullám játssza a menőt és be van sértődve.


Azt hozta a sors hogy a bnőm és az ő legjobb barátja összemelegedett, így elhívott a barátja szilveszterezni minket. Ebből akkora balhé lett, hogy a srác akivel mikor milyen a viszonyunk közölte, hogy nagyon nem örülne ha oda mennénk mert én röhögnék rajta (?!) meg hogy ez az ő társaságuk, ( de lesznek vagy 60an a buliba), és a barátjával is összeveszett hogy nem hajlandó jönni ha megyek én is, aztán kitalálták hogy én meg se lettem hívva én akarok ő miatta odamenni, holott mindvégig hezitáltunk hogy egyáltalán menjünk-e...


Senki se érti a saját barátai se miért csinálja ez 4 év "barátság" és minden után..... nem a barátja érdekét kellene nézni hátha összejön a bnőmmel? Én félretettem volna minden sérelmemet...


Ha annyira utál engem meg nem bír akkor miért foglalkozik velem nem fér meg velem egy nagy helyiségbe? :D


2016. dec. 29. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nyugodtan tedd fel a tini párkapcsolatok rovatban, nem szégyen ilyen tini szerelem dolgokat ott kérdezni
2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oda való, de a srác már javában nem tini... viszont még egy komoly kapcsolata sem volt:D
2016. dec. 29. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
"Adott egy srác akivel évekig kinlódtunk. " Kik kinlodtak ezzel a kisfiuval?
2016. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krukutyán Levente ***** válasza:
78%
Szeret és a mentalitása egy 11 évesé vagy szimplán ekkora gyökér. Beszéld meg vele, ha jön segíteni majd, hogy tulajdonképpen hányadán álltok.
2016. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A válasz a fő kérdésre: Azért viselkedik gyerekesen, mert még gyerek.
2016. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!