Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik sok férfi nyíltan bunkón a túlsúlyos vagy kövér nőkkel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Zavar a súlyod? Zavar hogy így bánnak veled?


Fogyj le! Az egészségednek is jót fog tenni!

2016. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Kövér nőkkel? Az emberek jó része, mindenkivel bunkón viselkedik. Még azzal is, akit nagyon szeret.
2016. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Amiért sok csaj nyíltan bunkó a túlsúlyos férfiakkal. Ilyenek az emberek.
2016. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

A vékonyaknak is beszólnak.

Ma meg is kaptam, pedig semelyikre rá se néztem.

Ja tudom, hízzak, de hízzon az édesanyja pitsája, én biztos nem, nekem így megfelel a súlyom, egészséges vagyok, és ennyi a lényeg.

Nem fogok másoknak megfelelgetni, hát kik ők nekem? 24L

2016. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Meg tudom erősíteni,mindenkit bántani akarnak,aki nem olyan mint ők... vékony férfiként engem is cseszegetnek mindenfélével,de baromira nem érdekel már :D
2016. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem:


Miért viselkedik sok elhízott nő nyíltan alpári bunkón a vékony vagy normális súlyú emberekkel?

2016. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Amiért sok nő a túlsúlyos, kövér, sovány, alacsony, csúnya, szegény férfiakkal.
2016. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
mert magyarok es mert Magyarorszagon elnek.
2016. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkivel bunkók az emberek, aki valami miatt kilóg a sorból, aki meg nem lóg ki, azzal meg azért. Evvan.
2016. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A túlsúlyos nők egy része pozitív beállítottságú (legalább is úgy tűnik), ami által elfogadja magát és azt az életformát tartja elfogadottnak, amit ő képvisel: bármit teszel, neki igaza van mindenben. Így mind a (látszólagos) erőfölény, mind ez a (hamis) pozitív style eredményezi ezt a hozzáállást. Nem lehet mit kezdeni velük...
2016. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!