Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piriiiii kérdése:

Hol vannak a határozott fellépésű, magabiztos férfiak, akik tudják, mit akarnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 21:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
Egeszen biztosan nem itt.
2016. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Én tudom mit akarok: megdögleni.
2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
70%

Legjobb tippem, hogy menj önismereti csoportba, vagy hasonlókba. Aki mondjuk az ötödik ilyenbe jár az valószínű már egész jól tudja mit akar. Aki meg csak az elsőbe, és intelligens, az fogja tudni.


Másik lehetőség, hogy választasz magadnak valamilyen vezető beosztásban lévő embert. Ők igazából jórészt nem határozottak, nem is magabiztosak, nem is tudják mit akarnak, de te azt fogod hinni róluk. (Senki se vegye sértésnek, én is középvezető vagyok, saját magán mindenki gúnyolódhat).

2016. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
54%
Én nem fellépni, hanem lelépni szoktam határozottan, miután megkardoztam a muffot.
2016. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Under construction. :D
2016. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
börtönben :D sírok :D
2016. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 LazyJones ***** válasza:
Én speciel munkában. F35
2016. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!