Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magabiztos, határozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magabiztos, határozott, erős lány vonzóbb, mint egy szerény?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2016. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
nem mert felek hogy megalaz ha ismerkednek vele
2016. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
nem minden esetben. Egyén függő ez is.
2016. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Igen.

De így van ez minden kapcsolatnál, ezért is buknak a nők a beképzelt, bunkó pasikra.

2016. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én a beképzelt és bunkó pasikra nem bukok.Vagy még is?... inkább a merészebbekre,akik szeránynek tűnnek,de ha a tetek mezejére kell lépni cselekszenek.

Én azt tapasztaltam,hogy elsőre mindig a magabiztos és határozott nők vonják magukra a figyelmet,de aztán valamiért a szerényekre terelődik a hangsúly és végül ők kellenek.Bár én nő vagyok,de ezt vettem észee így nagy általánosságban.Ha merész vagyok akkor egy időután farsulnak,ha szerény akkor az elején nem foglalkoznak velem,majd teljesen rámkattannak.


Kiváncsi vagyok másoktapasztalataira is.

2016. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Én előbbi vagyok, a párom és a korábbi partnereim szintén ilyenek voltak.
2016. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Igen.

De így van ez minden kapcsolatnál, ezért is buknak a nők a beképzelt, bunkó pasikra."


A magabiztos, határozott, erős mióta egyenlő a beképzelt bunkóval?

2016. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Férfija válogatja...


Vannak olyan pasik, akik a csendes, visszahúzódó lányokat szeretik és vannak azok, akik a határozott, odamondogatós csajokat szeretik.

Én már jártam úgy, hogy a viszonylag nagy szókimondós szám miatt nem kellettem egy pasinak. Azt mondta, hogy ne egy nő domináljon már mellette...

2016. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"...ne egy nő domináljon már mellette..."

Szerintem jobban is jártál egy ilyen pasi nélkül... ha valaki ennyire lenéz egy nőt, meg mindenáron "dominálni" akar, akkor keressen olyat, akivel megteheti, és éljenek boldogan.

2016. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Az aranyközépút a legjobb.Egy nő legyen nő.Az az éljen a finomságaival,és ne akarjon már mindenáron dominálni,ne legyen agresszív.Az ilyeneknek szerintem elnyomási érzetük van,és így kompenzálják.Bennem visszatetszést vált ki az is,ha valaki túl szerény és az is ha valaki "ki ha én nem".

Nem csak ez a két véglet van szerencsére!..ha így lenne azt hiszem felkötném magam.Ami az odaszólogatós fajtát illeti,az jó bizonyos keretek közt,feltéve ha nem hülyeségekről próbál meggyőzni,és nem erőszakosan.

Mondjuk az élet minden terére az aranyközépút a legjobb.

2016. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!