Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szeretővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a szeretővel?

Figyelt kérdés
A férjemnek 2 éve szeretője van, fél éve tudok róla. Kiderült, hogy többször megcsalt, de azokból nem lett semmi komoly. A férjem szerelmes és a másik nőre vágyik. Eddig azt hittem ez nem komoly, de a férjem felhozta a válást. 10 éve vagyunk házasok, 2 gyerekünk van (8 és 10 évesek). Félek, hogy csak a gyerekek miatt van még itthon. Köztünk nincs semmi intimitás. A szeretőt elkaptam, hogy hagyja békén a férjemet, de nem akarja. A fejemhez vágta, hogy ő kell a férjemnek, nem én. Olyanokat is mondott, hogy miért vagyok kiakadva, ha tudok róla és nem hagytam el a férjem. A szerető szerelmes a férjembe. Mióta tudok róla, azóta a férjemet kísérem mindenhova. Szerencsére a munkája olyan, hogy vele tudok tartani. Igaz már szóvá tette a férjem, hogy a gyerekekkel foglalkozzak, ne utána kémkedjek. Újabban a szeretőt nem zavarja, hogy ott vagyok a férjemmel, megjelenik. Az a baj, a férjem nem zavarja el. A férjem szerint én is hibás vagyok a történtekért, mert férfiként elhanyagoltam. A férjemmel közöltem, ha a szeretőt választja, akkor a gyerekeket nem viheti magához, mert az a nő a gyerekeimmel nem lehet. Az életem darabokra hullik, ha elhagy. Se férjem, se pénzem nem lesz. A házasságunk alatt a férjem fizetéséből éltünk. Hogyan koptassam le a szeretőt? Ti mit tennétek a helyemben?

2016. dec. 30. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Még ha igaz is lenne, szerintem nem itt kérdezősködnél. Egyre gyengébbek a kérdések. :(
2016. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágnám a férjemet, de nekem van állásom, normális fizetésem, és van hol laknom.
2016. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve tudsz róla és még nem hagytad el, ott és akkor? Normális vagy? Már ne haragudj. Neked kellene ott hagynod és nem neki. Legyen már tartásod és ne a pénz miatt maradj együtt a férjeddel. Ó édes jó Istenem... Hány évesek vagytok egyébként?


Egy csepp tartásod nincs, de a férjednek se, hogy a gyerekekkel ezt csinálja. Ez már szánalmas.

2016. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A csalfa fereg ferjed kidobod szepen elmesz dolgozni es csaladit ill gyerektartast felveszed.

Uj eletet kezdesz.

Ps a szerot en ugy megvernem hogy egy evig nem tudna mas ferjemek szetteni a labat.

Mocskos ribi akinek mas ferje kell

Ps csabisd el a ferjed szexelj vele tudod hogy kell

2016. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
40 évesek vagyunk mindketten. Eddig nem szorultam rá a munkára, így nem is mentem el dolgozni. A férjem támogatna minket anyagilag, amíg találok munkát, a gyerekeket meg mindig. Nekem volt eddig egy megszokott életem, ami felborulni látszik. A férjem a nőhöz akar költözni, nekem adná a házat, amiben most élünk. Hagynom kellene?
2016. dec. 30. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mas lehetoseged nincs szabad ember szalad az uj friss pinacolada utan.

Inkabb egyez meg vele mielott a ribi rabeszeli masra.

Arra szamits most mindent beiger aztan valas alatt meggondolja magat.

Egy kerdes teged miert tamogatna ? Nyomorek vagy ?

Eddig nem dolgoztal es megsem volt idod ra erdekes.

2016. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szeretővel semmit,ha lekoptatod lesz másik...
2016. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyomor vár rád. :( Nem lennék a helyedben.
2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeztetni kellett volna a ferjedet semmi mas dolgod nem volt.

Igy jartal..most fogja mas

2016. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A történet több sebből vérzik. Kamu.
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!