Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők/férfiak, akik csaljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak, akik csaljátok a párotokat. Milyen alibivel tudtok a szeretővel találkozni?

Figyelt kérdés
Mit mondtok,hová mentek? Mit tesztek,ha felhív közben? Mit tesztek,hogy ne jöjjön rá a párotok? Nem kérek a gerinctelenség a megcsalás válaszokból. Ezért teszem fel azoknak a kérdést akik tartanak szeretőt. Köszönöm!

2016. nov. 2. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmivel ... Nem keralok alibit tudja h van "szeretom" es tudja mikor megyek hozza
2016. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Akivel találkozgatok férjes nővel, annak régen is volt már olyan, hogy bent kellett maradnia túlóráznia.

Így ilyenkor is túlórázik.

2016. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Mindig megmondom a férjemnek ha a szeretőmhöz megyek.

Ő vigyáz addig a kislányunkra amíg haza nem érek.:)

2016. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem kellett hozzá alibit kreálni. Olyan munkahelyem volt, hogy el tudtam jönni egy órával korábban, és ha egy órával később értem haza, az fel sem tűnt. Így volt két órám. Soha nem hívott a párom telefonon közben, nem volt szokásunk egymást hívogatni ok nélkül.

Azóta már elváltam.

2016. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondom, hogy gerinc-shoppingolni megyek :D.
2016. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
79%
a feleségem kivett egy szabadnapot a meloból és reggel ugyanugy elment dolgozni és időben haza is jött mintha a meloból jött volna.
2016. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Nem kell semmit mondanom, elég hogy dolgom van 1-2-3 nap.

Azt is tudja, nincs telefonon kertesés, mert elején keresett és majdnem sittre juttatott a csörgéssel:(((

Vagy, szólok kollégáknak, jöjjenek és hívjanak pár napra focizni. Ja, szeretőt, csak messze tartok.

2016. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Annyit mondok csak, hogy megyek egy nagy sétára, mert valahol menetközben elhagytam a gerincem. 😊
2016. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Én szeretőmnek a neje nagyon hülye,kb 6éve kavarunk és még nem buktunk le sose. Pedig volt olyan ,hogy éjfélkor is hozzám jött a férje ,azt mondta neki,hogy dolga van vagy futni megy....
2016. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem leginkább az döbbent meg, hogy ez mennyire általános jelenség és hogy mennyire "elfogadott" és senkinek nincs egy kicsi lelkiismeretfurdalása sem. Még meglepőbb, hogy sokan még tudnak is róla és úgy is megy... Elpuhult a társadalom egyik fele a másik fele meg siralmasan alacsony érzelmi mércével rendelkezik.
2016. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!