Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez, hogy a lány nem tudja megtenni, hogy lefeküdjön a párjával akivel nagyon régen együtt vannak?

Figyelt kérdés

Főleg itt de sok más helyen is olvastam,halottam a mélyen vallásos lányokról,akik összejönnek egy nem vallásos pasival. Főleg 17-22 köztiek. Félnek,hogy a nem pasi nem fog megmaradni mellette, mert nem tudja elfogadni a vallásos életmódot. Irtam én is ti is válaszolók,hogy egy idő után azért csak feküdjön le azzal a pasival. Erre irják nem tudják megtenni.... Na most tegyük fel a pasi nem egy rakás szerencsétlenség és fel tud úgy izgatni egy lányt, hogy lány ne is vegye észre. Bizonyos pontok érintése a testen (nyak, térd fül) szavak hangulatos hely érzéki csók...Gondolom csak hat egy lányra na meg a tudat,hogy a pasinak vannak igényei...És akkor nem tudja elengedni magát és agyal,hogy ezt nem szabad?

Nos mielőtt ateistának leszek kikiáltva,egyházi gimibe jártam, vallásos családban vallásos falusi lányok közt is sokat mozogtam .... De ezek az ismerőseim se szüzen álltak az oltár elé. Ja és nem lettek világ ri... mégsem.



2016. dec. 31. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Van oka a tanításnak. Aki értelmes, megérti. A többinek pedig tilos.

Aki meg a maga önző gyönyörét keresi, és képtelen elfogadni a másik meggyőződését, az magáért teszi, nem a másikért.

A világban lévő szabályok állandó "másként értelmezése" hozza létra a "mai világot". Ugye senki nem gondolja helyesnek a szemetelést... de ne is számít, amit ő eldob...

Igen, bárkit fel lehet izgatni. de miért? Igen, nem tudja, vagy nem akarja, mert így gondolja. Ezt kellene elfogadni, szabadelvű barátaim...

2016. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

#1


Uzsonna a Dávid fiának! Glóriát!!!!!!


Ez az ájtatos duma amit leírsz egy idejétmúlt "tanítás" amit már akkor is úgy játszott ki mindenki hogy öröm volt nézni. Itt is az öreg papnak (katolikus) van 3-4 gyereke szanaszéjjel...

2016. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
a pedofil embereket miért engedi isten papnak menni?
2016. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

#3


Isten szarik a Földre, megsértődött mikor megölték a fiát a kiválasztottjai + rómaiak.


Ezért 2000 éve nem is csinál semmit, szarik rá, átengedte a Földet a Sátánnak. Aki gyorsan meg is alapította az egyházakat és máig uralkodik.

2016. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akit ennyivel rá lehetne vezetni az biztosan nem "mélyen vallásos". Egyébként meg aki ezért elhagyná őket, azt amúgy sem a lány érdekelte elsősorban. Nem nyilvánvaló? Én összetenném a két kezem ha találnék végre valakit aki szimpatikus, külsőre is tetszik ÉS még tartása is van. Eszembe nem jutna csak emiatt otthagyni valakit.
2016. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos akkor csüröm a kérdést... nekik miért nem szabad? Miért nem gyónható meg? És ha kiderül nézzük a lány érdekeit a pasi impotens vagy perverz akkor nem is válhat el (Amit Isten egybe kötött) akkor vagy jó szex nélkül vagy kínok közt az ágyban élje le az életét?

Aki írta a papokat.....nos igen háború alatt nagyon ment aminek az lett a következménye egy pap gyerekei (féltestvérek) házasodtak össze tudtokon kívül genetikai selejt gyártás. Na igen a fiatal nők is kívánósak...

Manapság is van egy rkatolikus pap aki prémium kategóriás autóval jár 4 tini lánykát hord magával és mindegyik ilette a szájjal az atyai szerszámot.

Casanova legendát nem is boncolom, de ott is sok vallásos lányka kezeltette magát.

Na meg a faluban szűzén házasított lányokból lett anyukák is sokat mentek félre.... pedig ott is vallásosság volt.

2016. dec. 31. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen párt ismertem, ahol tartósabban együtt maradtak. Ott a srác korrektül megértette, hogy a nem az nem - ugyanakkor a csaj sem volt prűd, ugyanis a kettő nem egyenlő egymással.

Náluk igenis volt csók, ölelés, szolidabb simogatások, mert nyilván a nevelés mellett a lánynak is egészséges szexualitása van. Az intimitást a kapcsolatban nem csak a szex jelenti, és ezek sokszor többet jelenthetnek egy kósza numeránál.

Ehhez persze hozzátartozik, hogy mindkét félnek korrekt hozzáállás kell. Ha a lány olyan családból származik, hogy durván prűd, ha a pasi úgy gondolja, hogy nemáááá, sokat vártam, akkor megette a fene az egészet.

2017. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mellanka ***** válasza:
Neked vannak/lesznek igenyeid, te vagy a no, es egyenlo vagy a ferfival. Te dontessz a hitedrol, a testedrol, a vagyaidrol, nem mas. A szex nem egyenlo a szerelemmel, se a parkapcsolattal. A szex ket ember intim dolga, akik vagy szexelnek, vagy nem, de minden esetben tisztelik a masikat, es szeretik ugy ahogy van.
2019. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!