Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
A szerelmed este hétig dolgozik, te aznap szabin voltál és otthon pihentél. A barátnőd nem ért haza hétre, ha hívtad nem vette fel a telót, smsre nem reagált, fb-on sem írt vissza. Aztán 11 órakor betoppan és kérdezed hol volt, akkor csak annyit mond, hogy "fáradt vagyok" "most kicsit hagyj kérlek" "ma nincs erőm semmihez neharagudj" és magyarázatot nem ad neked, csak elvonul. A szerelmeteknek kicsit alkohol szaga van, de nem részeg. Mit tennétek ilyenkor? Mit mondanátok? Hogy bírnátok szóra?
2017. jan. 3. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Sorry! Fennt a kérdésem rossz! A kérdésem az lenne, hogy mit tennétek mit feltéteteleznétek ilyenkor?
2017. jan. 3. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen nincs! Nincs gond ha kimarad, még ha nem is tud válaszolni, vagy reagálni a telefonra hogy ne aggódjak, na de hogy még csak meg sem magyarázza, amikor hazaér? nem fér bele 2 percbe? Ennyire primadonnát, világ közepét azért ne játszunk már.

Tudom hogy szerelem, meg minden. De alapból nem választanék társnak egy ilyen személyt...ebben a ti helyzetetekben meg 2-3 ilyen eset után keresném tovább életem párját, mert nem ő lenne az.

2017. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudja megindokolni?

Azért azt tudni akarnám, hogy hol volt.

2017. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám neki, hogy békén hagylak, de 2 kérdésre felejen:


-Miért jött ilyen későn 11-kor, amikor legkésőbb 7 (?)-kor itt szokott lenni.

-Mitől van ilyen alkoholszaga? Munkahelyi meeting, vagy valakivel találkozott?

Ha erre sem válaszol, akkor valami sumákság lehet a háttérben.

Egy kapcsolatban azért a felek legyenek annyira őszinték, hogy elmondják, hogy ,,itt voltam", vagy pl. a lány "barátnője leánybúcsúján ivott be", bár ezt előre meg kellett volna beszéljék..., de ha ezt nem, akkor nem hagyatnám megcsalatni magam.

2017. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet, hogy a munkahelyén összerúgta valakivel a port, vagy a főnöke csesztette egész nap. Utána beült valahova egy felesre és most tényleg csak egyedül akar lenni egy kicsit. Hagyd békén, ha kipihente magát, majd elmondja.
2017. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Megadta már a választ h miért volt? Kíváncsi vagyok.

Egyébként gyanús és furcsa lenne az biztos.

2017. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!