Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre szoktatok szórakozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre szoktatok szórakozni, kikapcsolódni, ismerkedni egyedül?

Figyelt kérdés

Most, hogy szakítottam a barátnőmmel, nem tudom, hova mehetnék egyedül. Eddig olyan könnyen ment együtt menni bárhova, kávézóba, múzeumba, kiállításokra. Most ilyen téren egy picit nagy az űr. Ti mit tanácsoltok?


Volt, hogy elmentem egyedül olyan helyekre, ahová alapból nem mentem volna, de nem éreztem jól magam, és habár beszéltem emberekkel, csak szóváltás volt. Kicsit hülyén éreztem, hogy társaságokat szólítok meg.


25 éves, egyetemista F



2017. jan. 5. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
egyedül nem járok szórakozni
2017. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%
Én egyedül is simán elmegyek koncertekre, legalább nem kell igazodni senkihez, ha lerészegedik, nem kell vigyázni senkire stb. Buli végén meg hazamegyek és kész.
2017. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!