Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mernétek egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mernétek egyedül elmenni egy erdei kis házikóba kikapcsolódni, nyaralni, szakdolgozatot írni? Nem félnétek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vgZOlolfmDU


Bár ez feldolgozás és a 70 es évek végén készült az eredeti, akkr tájt pedig azért nem volt jellemző túlzottan az erőszakolás, kényszerítés stb. De most is ilyen vilégot élünk vagy zordabbat?


2013. febr. 2. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A ronda pasiknak tényleg csak akkor van esélyük lányokhoz jutni, ha ezt teszik a szép lányokkal, mint filmben lévők? Mert sok lány olyan bicskanyitogatóan viselkedik, hogy lehet ezt művelik egyszer velük. Már bocsánat, ilyet soha senkinek sem kívánok. De gondoljunk csak a Bándí Kata esetre is. Nem félnek a lányok?
2013. febr. 2. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék el egyedül. A saját házunkban is félek, ha épp egyedül vagyok otthon. Úgy járok szobáról szobára, hogy felkapcsolom a villanyt a következő helységben, majd visszamegyek, hogy lekapcsolja az előzőben, és így tovább... :D
2013. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam mindíg van valamilyen fegyver, elmennék egyedül is persze lehet hülyén mutatna a vadászpuska a hátamon de annyi baj legyen, ha már a pasik szoliznak meg köves fülbevalójuk van (hányinger a köbön) akkor nekem is belefér egy kis izlésficam

Viccet félretéve, el mernék menni de a szükséges előkészületeket megtenném, meg vinném a kutyát is

2013. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova és milyen körülmények közé. Nyilván valami nyomortanára nem mennék el, ahol egyrészt szétlopnak, másrészt kitudja mit művelnek velem... Viszont nyugisabb országokban akad pár olyan hely, ahol simán az életemet merném bízni a helyiekre, nem félnék. Lehet furán hangzik, de ilyen pl. Törökország déli részén egy nyugis kis falucska mondjuk.


Egyébként hazudnék ha azt mondanám, ha nem félek. Nem gondolom magamat egy gyönyörnek, átlagos külsővel rendelkezem, de igazából az ilyen férgeknek teljesen mindegy ez szerintem... Lásd a film, avagy a Bándi Kata eset. Rosszkor volt rossz helyen, aztán ennyi. Nem kívánok magamnak olyan halált, amiben neki volt része, sőt... a legrosszabb ellenségemnek sem. Szerintem ezt senki nem érdemli. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem félek egyedül az utcán fiatal, huszonéves nő létemre éjszaka, éppen ezért nem is mászkálok egyedül, vagy ha még is, akkor általában le jelentkezem valakinek, hogy most indultam, 10 perc és otthon vagyok, csörgessen már meg, hogy épségben hazaértem-e. A barátnőimmel így engedjük egymást éjjel haza, ha nincs más mód a hazamenetelre, mivel különböző irányban élünk. Egyébként az esetek 99%-ában úgy alakítjuk a dolgokat, hogy SOHA ne kelljen egyedül hazamennünk, szóval meg lehet mindent oldani, csak akarni kell. :)

2013. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, most megmondom neked, hogy utálom az ilyen filmeket, ahol a férfiakat állatnak mutatják be! Valóban vannak, akik ilyeneket tesznek, de az összarányuk a teljes férfinépességből elenyészően kicsi. Egyébként a történtek után a csaj is lement a színvonalukra, mert ő még nagyobb állattá vált.

Ami a ronda férfiakat illeti, a legrosszabb esetben ők is elmehetnek prostituálthoz. Tehát azért nő nélkül még a legcsúnyább férfi sem marad.

2013. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!