Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél miért nagy divat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért nagy divat az, hogy inkább kitartatják magukat, mintsem dolgozzanak,9-10-12 órában?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közül,elég sok mindenki eltartatja magát.Ez most egy új divat,hogy degradál dolgozni nekik?Nem félnek attól,hogy ha a pasi megunja a nőt,akkor kidobja,s ott áll mindenféle munkatapasztalat s pénz nélkül?

#nők #munka #pénz #degradálás #eltartatás #kitartatás
2017. jan. 6. 10:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ő dolguk.
2017. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem a "nőknél", hanem az ismerőseid körében divat. Nagyon nem ugyanaz.
2017. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%
Én dolgozom és minden héten 3 napot tizenkettőzöm emelett hat napozok. Nem viselném el ha valaki el akarna tartani, van önbecsülésem. De azok a nők akik nem így gondolják, nyugottan tartassák el magukat hamár a párjuk is olyan hülye hogy eltartja őket. Nincs önbecsülésük és mindig ilyen szinvonalon éltek, nem kellett megdolgozniuk semmiért.
2017. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Idióta. A nők évszázadokig nem nagyon dolgoztak munkahelyen

Napi 10-12 órában pedig normál ember nem dolgozik eleve, mert nem rabszolga.

Új divat?

Te is egy 16 éves hülye vagy, aki azt hiszi, azóta van világ, mint ő.

2017. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ha ilyen stilusban irsz,akkor inkább ne kommentelj.Normál emberek válaszát várom,TE IDIÓTA!!!!!!!!!!!!
2017. jan. 6. 10:53
 6/36 anonim ***** válasza:
98%

Azt gondolom erről, hogy kemény munka a kitartottság.

Először itt a létbizonytalanság, amit a kérdező is leírt. Nehéz azzal a tudattal élni, hogy bármelyik perceben megunhatnak, és az utcára tesznek. Aztán a kiszolgáltatottság. Nincs szavam, nincs döntési-, de még csak vétőjogom sem, elvégre az ő pénze, az lesz, amit ő akar.

A munkaidő sem 8 (9-10-12) óra, heti két szabadnappal, mint egy munkahelyen, a kitartottság 7/24-es szolgálat, különben lásd: egyes pont.

Nekem nagyon, NAGYON sokat kéne fizetni azért, hogy felcseréljem az 5*8 órás munkámat a kitartottságra. Annyit, amennyit normális embernek nem érnék meg. Hülyével meg ki akar együtt élni? :D

2017. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Akkor elég sok normálatlan ember van,valószinüleg azokat se tartod normálisnak ezekszerint,akik este mennek haza a munkából?Pedig elég sok nő dolgozik,képzeld van aki váltott müszakban is de te azt sem tudod mi az.
2017. jan. 6. 10:55
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Az én ismerősi körömben minden nő dolgozik. Aki nem az azért mert nem talál munkàt vagy csak időszakosat. Nem tudom a te ismerőseid mit dolgoznak hogy két ember fizetését megkeresik és a nőnek nem kell dolgozni.
2017. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, ez most nekem (#6-os) szólt?
2017. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Dehogy,a 4.esnek szólt.
2017. jan. 6. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!