Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy éreznétek magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy éreznétek magatokat ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, éreznétek, tennétek - ha a barátnőtök "lelépne" mondjuk minden rendben volt már kb 3 - 4 hónapja együtt voltatok, szerelmesek voltatok, tudod, hogy nagyon szeretett a lány. De amikor hazaérsz azt veszed észre, hogy minden holmija eltűnt,ha felhívod akkor pedig kinyomja és nem éred el se neten se telefonon, csak elment és soha többet nem látod. Egy levelet hagyott neked amiben lényegében az áll, hogy nagyon beteg ( szívbeteg)és kórházba kell feküdnie...nem akarja, hogy úgy lásd, olyan állapotban. A szívbetegségéről nem beszélt, arról, hogy a szíve egyik fele nem jó. ( bal kamra ) leírja, hogy nagyon szeret téged, szerelmes beléd és sajnálja az egészet...ennyi. Mit tennétek? Mit éreznétek ilyenkor? Dühöt? Szomorúságot?
2017. jan. 7. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szarul esne, mert arra gondolnék, hogy nem is szeretett eléggé ahhoz, hogy a bánatát, szomorúságát, betegségét elmondja nekem. Hiszen egy igazi építő kapcsoltban ezeket is tudni kell megbeszélni. Biztos, hogy válaszokat akarnék, szerintem felkeresném akármilyen módon is és biztositanám arról, hogy ne csináljon ilyet még egyszer, én ott vagyok neki, mert szeretem.
2017. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen szituációban én meglátogatnám személyesen. Megkérdezném a szüleitől, vagy a barátaitól, hogy hol találom, vagy valahogy próbálnám megtudni hol van és bejelentés nélkül, vagyis úgy, hogy ő ne tudjon róla egyszer csak betoppannék...
2017. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utána mennék
2017. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

Ha egészen addig nem is tudtam róla, hogy szívbeteg, akkor valószínűleg csak egy büdös nagy kamu az egész, szóval sz**rnék bele, örülnék, hogy megszabadultam tőle.

De ha tényleg szívbeteg, akkor megmondanám neki, hogy nagyon szeretem és szeretnék mellette lenni, de tiszteletben tartom a döntését, így nem erőltetem, de bármikor, bármiben számíthat rám, csak egy szavába kerül.

2017. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
utána mennék nyakon vágnám aztán mellette lennék mindenben!
2017. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!