Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreznétek magatokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznétek magatokat ha kiderulne h valaki tud mindent rolatok mert kemkedik utanatok?

Figyelt kérdés

Igy jartam en. A munkahelyemen megismertem egy ugyfelet , mas nemzetisegü, közel keleti.

Tudtomra adta h tetszem neki en is jokepunek tartottam , tudomasul vettem a dolgokat es masnap el is felejtettem , nem az elsö ajanlat az eletemben .

Utana megkapott a facebookon, ramirt. Visszairtam. Vegul irt h a haztömböm elött van es tudja melyikek az en ablakaim.

Mindig ir mikor elmegyek itthonrol h hello hova mesz?

Pedig delben megyek el sokszor es ö olyankor munkaban van tehat nem ö figyelhet.

Tudja mikor erek haza .

A varosban ha megyek a legvaratlanabb helyeken epp szembejön . Mintha mutatni akarna h akkor talalkozik velem mikor akar. Többször fékez le mellettem h ne vigyen ö ?

Van egy eldugott helyen egy kedvenc fagyizom amiröl senki nem tud , sose mondtam h odamegyek senkinek. Tegnap odamentem es egyszercsak betoppan h na mizujs nem beszelgethetunk ?

Kerdeztem h honnsn tud mindent teszi h nem erti a kerdest

Szerintem van csomo ismeröse baratja a szomszedaim közul is , mert lattam h az egyik honfitarsa nagyon figyel mikor megyek valahova es utana smsezik ö .

Szerintetek milyen hálózat lehet ez hogy ez ilyen kepben van minden mozdulatommal es ennyire jelentenek neki mindent ?

Hogy tud ilyet elvarni a barataitol es milyen alapon ? Ki ad ilyen reszletes jelenteseket es miert kötelesek neki raportalni ?

Volt egy par talalkam vele es ennyi.

Mi a velemenyetek ?

Nagyon szeretnem tudni , megérteni a helyzetet . Ez a ferfi dolgozik es azt hiszem hazas , habar szinglinek mondja magat , mit szoltok , mi ez ?


2016. aug. 16. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy kamu. Ha nem, meséld ezt el a rendörségen is, míg életben vagy...
2016. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mindenki magából indul ki. A kamu te vagy.

A rendörseg csak akkor foglalkozik a dolgokkal ha folyik a vér

2016. aug. 17. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz, fel fog robbantani.
2016. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg.Fenyegesd meg,hogy ha nem hagyja abba,feljelented.
2016. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én biztos feljelentettem volna már. Ilyet ne csináljon már senki... Azt meg nem hiszem hogy MINDENHOL van barátja aki kötelezően jelent neki. Nem eshetett meg olyan hogy a telefonokhoz hozzá tudott férni bármilyen módon? Akár nyomkovetest is csinálhat. Az büntetendő.
2016. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hátbatámadva érezném magam. Megmondanám neki, hogy ne érintkezzen velem semmilyen formában többet, mert zaklatásként élem meg. Ha továbbra is hozzámszólna, akkor a rendőrséghez fordulnék feljelentéssel.
2016. aug. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen bélàm aki minden lépésemről tud..tudja hol vagyok de haverjait küldi ide mert magàt nem fedi fel..de minden szàl hozzà vezet..
2016. aug. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És mindenhol van téglàja..
2016. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt nem ertem h onnantol h kinos neked ez az egesz,miert nem szakitasz meg vele minden kontaktot?

Plusz minden infot irj le rola es add oda vkinek akiben megbizol,baj eseten kit keressenek elsokent.

Neki pedig kedvesen de tenyleg kedvesen elmondani h te nem szeretnel tole semmit es zavar h mindenhol felbukkan,irogat,szeretned ha ez megszunne a jovoben.Ha rendorseggel fenyegetozol,nem biztos h jo vege lesz.

Es konyorgom ne reagalj mar se fb se sms.Taplalod a perverziojat.

2016. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Volt egy par talalkank..." - ezert nem jatszunk mas kulturabol erkezettekkel, mert par talalka egy kozel-keletinek meg veletlen sem azt jelenti mint neked. De ezt mar az elozo kerdesed alapjan is leirtam neked a millio privatodra. Latom, okosabb azota sem lettel. Meg is erdemled amibe keverted magad.
2016. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!