Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna ha a barátnőtöknek lenne egy meleg (illetve biszex) barátja, akit néhány hete ismer a munkahelyéről, egész nap vele van, róla áradozik, és eljárkálnak moziba, meg kajálni meg hasonlók?

Figyelt kérdés
19F 19L (és 22F a meleg srác)
2017. jan. 8. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja
2017. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
a meleg nem, a biszex igen
2017. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán foglalkozok a barátnőm barátaival. Gyerekkora óta tele van fiú spanokkal, ha ezen kattognék már rég szétbsztt volna az ideg. Amíg nekem nem kell velük jópofiznom azzal barátkozik, akivel akar.

26/F

2017. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha megbizok a csajomban, akkor nem erdekelne.

esetleg lecsekkelnem a csavot, jobb party-e, mint en. ha nem, akkor nem aggodnek, ha igen, akkor az egyik szemem felig rajta tartanam, de nagyon akkor sem aggodnek.

2 dolgot tarts szem elott:

1) ha el akar menni (felre akar q.) akkor ugyis megteszi ha te barmit is csinalsz, ezesetben kar sirni utana

2) ha basztatod vele vagy elmarod, az nagyon nem lesz jo pont nala es en mar hagytam el not azert mert allandoan csesztetett egy kolleganommel akivel ugyan tok joban voltunk de szigoruan csak haverok. nem ertette meg, mennie kellett.

2020. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!