Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már így valaki? Megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már így valaki? Megoldás?

Figyelt kérdés

Még nyáron megismertem egy srácot. Az első pillanattól borzasztó jól el tudtunk beszélgetni, nagyon kedvelem. Azóta megismertem, jó fej, szeretni való, intelligens, 100%-ig jól érzem vele magam. Az elején bepróbálkozott. Akkor több oka is volt, hogy nem mentem bele. Egyrészt a félig-meddig ismwretlenektől mindig tartok, nekem kell egy alap ismeretség, barátság mégjobb. Másrészt akkor egy másik sráccal ismerkedtem, és totál azt hittem össze fogunk jönni. Csak aztán az nem jött be. :D

Azóta viszont egyszer-kétszer csókolóztam a sráccal, és valami tökre megmozdult tőle bennem. Oké, az a két eset hülyeség volt tényleg, de szerintem ő teljes mértékig barátként tekint rám. Mindig kesereg nekem a csajügyei miatt, tanácsot kér, ebben a témában is tök őszinte.

Nem értem hogy kerülhetek mindig olyan szituációkba, hogy még az esélyesből is esélytelent faragjak...

Mit tegyek ami nem gáz, szánalmas, és nem mehet barátság rovására?


2017. jan. 9. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkeld at neki ezt a kérdést es kérdezd meg mit gondol... Felesleges tesze-toszaskodni, vagy bejön vagy nem.
2017. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rád mozdult az elején, mert bejöttél neki. Csókolózott veled, és bír téged.


Igazából szerintem a férfiaknál nincs olyan, hogy barátzónába tesznek egy lányt csak akkor, ha tényleg nagyon nem dekoratívak. Vagy ha a személyiségük olyan, hogy soha még ha kényszerítenének se lennék vele kapcsolatban.


Ha rádmozdult a legelején, akkor szépnek tart és tetszel neki, csak képes kezelni az érzelmeit korrekt módon és elfogadta, hogy nálad nem érdemes próbákozni. Viszont, ha kommunikálod felé, hogy gondolkodtál és megváltozott valami... illetve ha azt mondod, hogy lehet, hogy akkor rosszul döntöttél. Továbbá mondod neki, hogy gondolkodjon rajta mi lenne, ha mégis összejönnétek. Akkor hagysz neki időt, hogy átgondolja szépen otthon. Aztán legközelebb már úgy találkozhattok , hogy egymásra mozdulhattok, és megbeszélitek, hogy kapcsolat.


Sztem ez könnyedén működhet így, ha ő közbe nem szeretett bele másba.

2017. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs ló, jó a szamár is? Ez nem szép. Márpedig itt erről van szó. Illetve, a tipikus későn kaptam észbe gondolat...

Ha nem csak a barátja akarsz lenni akkor tegyél érte. Vidd bele flörtökbe, nyílj meg neki érzelmileg, hívd el helyekre, keresd, egyszóval adj neki tiszta jelzéseket.

Azt hiszi az ember, hogy jobb a barátja lenni, mint semmilyen kapcsolatban sem állni vele, de ez nagyon nincs így.

2017. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nem nincs ló jó a szamár is. Régen nem ismertem. Addig hogy döntsem el mit akarok? Főleg ha pillanatnyilag mások a kilátások.

A barátsága meg igenis fontos, mert már beletartozik a baráti társaságomba, kerülni nem tudnám meg nem is akarnám mert nagyon bírom.

2017. jan. 9. 01:22
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nőlj fel...
2017. jan. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már szúrkálódunk egy nyelvtan könyvet ajánlanék. Szerinted van olyan ige hogy nől?
2017. jan. 9. 01:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Írta a kérdező, hogy azt gondolta, hogy az elsővel összejönnek,azért nem is foglalkozott úgymond többet a másik sráccal, nem pedig,"ha nem jó a ló,jó a szamár is" alapon. Nem volt együtt senkivel, miért baj, ha 2 sráccal talalkozott? Na mindegy.

A sracnak tetszel, csak szerintem azt gondolta, hogy a baratsag zonaba tetted. Kuldj fele biztato jeleket.:)

2017. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!