Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyunk még együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyunk még együtt?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja ismerkedünk. Már a családnak is bemutatott. De nem vagyunk együtt. Nem kérdezett rá, nem beszéltünk ilyenről.

Viszont tudom, hogy szeret velem lenni és nagyon kedvel stb. Én nem is akartam tőle semmit az elején, de ő nagyon tepert. Most meg szinte megállt a dolog.

Én vagyok a lány, nem érezném magam jó, ha konkrétan rákérdeznék hogy "na járunk?".

Lehet hogy nem akar tőlem amúgy kapcsolatot csak félre értem?

Ő 24, én 21.


2017. jan. 9. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akik sose mondták ki, mégis a ráutaló magatartásból egyértelmű. Bemutatott a családjának, szerintem ez elég nagy jel, hogy a barátnőjének tekint. :) 23/F
2017. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összefoglalva:

- a srác 2 hónapja próbálkozik

- ezalatt az idő alatt tényleg tepert, és még a családjának is bemutatott, tehát ő a Napnál is világosabban is kifejezte, hog mit akar.

- te nem akartál tőle semmit, szóval felteszem ennek megfelelően nem adtál neki egyértelmű pozitív visszajelzéseket.

- az ismerkedés ezek után valahogy megrekkedt...


Ezek után mi egy 21 éves "nő" reakciója?

Lehet, hogy nem akar tőlem semmit?...


Bakker, nőjj már fel! A srác egyértelműen és kitartóan kifejezte, mit akar, szóval ha már te is benne lennél a dologban, akkor most már a te dolgod lenne, hogy számára is(!) egyértelműen ezt kifejezd.

2017. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Az a 21 gondolom 12 akart lenni...
2017. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ember, nem akartam tőle semmit az elején. Ergo az első héten kb nem volt szándékomban vele komolyabban megismerkedni. Azóta ez változott, amit ki is mutatok, amennyire tudom. Tudja, hogy megkedveltem őt és a családját is.

De köszönöm a választ, meglepődtem volna, ha valaki nem kislányoz itt le. :D

2017. jan. 9. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ember, nem akartam tőle semmit az elején. Ergo az első héten kb nem volt szándékomban vele komolyabban megismerkedni. Azóta ez változott, amit ki is mutatok, amennyire tudom. Tudja, hogy megkedveltem őt és a családját is. "


Lehet, hogy te úgy értékeled, hogy te aztán minden tőled telhetőt megtettél - a végeredmény viszont azt mutatja, hogy ez mégse volt elég egyértelmű a srác számára.

Márpedig a cél elvileg ez lenne, hogy a másik számára is egyértelmű legyen a szándékod, nem pedig az, hogy te széttárhasd a kezeidet, hogy hát te aztán minden tőled telhetőt megtettél.

Ezt a célt pedig láthatóan nem sikerült elérned.


Tegyük fel, hogy tényleg tudja (és nem csak sejti vagy gyanítja), hogy kedveled őt és a családját.

Azt honnan kéne tudnia, hogy ezt most csak vajon azt jelenti, hogy te készen állsz arra - sőt, kifejezetten hiányolod -, hogy továbblépjetek, és nem pl. csak nagyon jó barátként tekintesz rá?

És mielőtt csipőből rávágnád, hogy dehát ezt tudnia kéne, felhívnám a figyelmedet a saját kérdésedre: te még akkor is bizonytalankodsz abban, hogy ő vajon mit akarhat, mikor ő a leírás alapján elég egyértelműen kifejezte már azt.

Szóval hacsak nem tepertél te is a sráchoz hasonlóan (amit felteszem megközelítőleg se tettél), akkor mégis mi alapján várnád el tőle, hogy biztosabbnak legyen a te hozzáállásodban, mint te az ővében?



"De köszönöm a választ, meglepődtem volna, ha valaki nem kislányoz itt le. :D"


Fel lehet fújni orcáinkat, ha ez kell az egónak, de attól picit se lesz felnőttesebb a hozzáállásod.

Ha viszont elfogadod, hogy van még fejlődni valód egyes dolgokban, akkor az az első lépés a fejlődés felé.

2017. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!