Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen dolgoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen dolgoktól érzik azt, hogy ezzel a lánnyal akarnak maradni örökre, hozzá nem fogható senki?

Figyelt kérdés

A tirpák "szopjon jól és legyen szépen borotvált a pinája" hozzászólásoktól kérlek, kíméljetek (ezek egyébként is alap dolgok) :) Persze lehet szexszel kapcsolatos, csak ne ilyen alpári módon

Esetleg olyasmikre lennék kíváncsi, amire nem is gondol egy lány, hogy az fontos.

Kérlek, azt is írjátoo oda, hány évesek vagytok


2017. jan. 9. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

1. jó az ágyban

2. jól néz ki

3. értelmes

4. megbízható

2017. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted tényleg van akinek az a lényeg amit leírtál? Alábecsülöd a férfi nemet, nem a 14 éves gyűjtős kisfiuk a mérvadó, max ha azok jönnek be neked, mindenkinek mások az igényei, én szeretem a kicsit kislányos de mégis határozott nőket, akik hasonlóan gondolkodnak mint én, nem eza túl nő, meg túl divatmániás hanem a kicsit egyszerű akibe sok a szeretet és nem kefél mindenkivel pláne nem répázgatja a haverjait, vagy idegeneket, bár ez lehet ritka nem tudom.
2017. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nincs általános recept. Legyen megbízható, legyen okos és jó az ágyban.

24F

2017. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2.: kaptam már ilyen leveleket, hogy ez számít, az3rt írtam, hogy elkerüljem :)
2017. jan. 9. 14:20
 5/22 A kérdező kommentje:

2.: csak bemásolom az egyik választ, amit itt kaptam:)

"Remekül elkészített rakottkáposztával, szépen borotvált puncival és elsőosztályú szopással."

2017. jan. 9. 14:21
 6/22 anonim ***** válasza:
2-es válaszomhoz hozzátéve a lényeg hogy sok mindennek kell klappolnia, tehát vannak igényeim, mint minden nőnek, általába a többi férfinak csak néhány támpontja van, de mivel tudom mit akarok és elépzelem magam elé ezért mindig ilyen nőket találok meg akik hasonlóak az igényeimhez, vonzás törvénye alapján, eleve nem is tudnék ilyen szexmániás ribikkel akár 2 szót dumálni, taszítom őket meg ők is engem.
2017. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igénytelen embernek az igényei is olyanok..., alpári igények = alpári nő...
2017. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Elmondom milyen nőt akar az átlagos fiú/férfi.


60 kg alatti súly

hosszú/de legalább vállig érő haj

szép arc

kedves személyiség

szexorienáltság

elköteleződés



Aztán persze élnek azzal aki jut :D

2017. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Átlagos férfiaknak nincs igazán igénye, csak néhány alapdolog, képesek lennének egy prostival is összeállni ha hozná az igényeiket, ezért tart itt a társadalom ahol... Attól mer egy férfiért nem rajonganak nők még legyenek igényei amikhez ragaszkodik és ne nyáladzon már a nők képei alá mint egy pincsikutya, növelve az egójukat.
2017. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#1 - male relationship needs in a nutshell
2017. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!