Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többségének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének miért az az egyik legfontosabb dolog, hogy a lány vékony legyen?

Figyelt kérdés

Biztos fogják páran írni, hogy nekik nem, de azért lássuk be, a legtöbbnek igen.

De miért, őszintén?


2017. jan. 9. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
A nők többségének miért az egyik legfontosabb dolog, hogy a férfi magasabb legyen? Na ugye! A nőknek is vannak elvárásaik a férfiaknak is...
2017. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1.: ki mondta, hogy nincsenek? Az volt a kértés, hogy miért pont ez?
2017. jan. 9. 14:45
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Vékony vagy max +5-10 kiló felesleg, én szeretem ha van mit fogni de 10 kiló fölösleg felett inkább undort kelt... Mellesleg nem rinyálni kéne mikor nektek 10-szer több igényetek van, egy férfinak fél életét kondiznia kell a jó külsőért timeg egyszerüen nem zabáltok 8 big macet naponta...
2017. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3.: ki rinyált? Egy egyszerű kérdést tettem fel
2017. jan. 9. 14:46
 5/24 anonim ***** válasza:
34%

Ugyan én lány vagyok, de nem teljesen értem a kérdést. Mi az, hogy miért? Te talán akarnál elhízott pasit? Aztán majd lehet sírni, mikor 50 évesen elpatkol, mert az egészség számára csak olyasmi, amiről olvasott a neten.

Mindazonáltal nekem konkrétan nincs olyan pasi ismerősöm, akinek kifejezetten a nagyon vékony, alultáplált mértékben sovány lányok jönnek be. A legtöbb fiú haverom ideálja az egészségesen vékony, normál alkat, esetleg sportos, vagy a normál, egy nagyon pici(!!) fognivalóval. Ez így is van jól, hiszen kb ezek mondhatók egészségesnek.

2017. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Mert ízlések és pofonok, kinek ez ez kinek az tetszik!


Szépséggel kapcsolatban teljesen felesleges bármilyen kérdést kiírni!


Egyébként pedig, aki sportol, az tükrözi az egészséges életmódot, ő nem fog szülés után 20 kg felesleget felszedni, ő továbbra is nő fog maradni az anyaság mellett!

2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

#3

Én mondjuk pont fordítva látom :D Van 1 elhízott pasi ismerősöm, és 2 aki kondis, az összes többi annyit eszik, amennyire pénze van kb, sportot max tévében néznek, aztán vagy vékonyak, vagy ízléses mértékben izmosak. Eközben a nő ismerőseim vért izzadnak és salátán élnek, hogy ne szaladjon fel 10 kiló :D

2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ui.: nőként válaszoltam
2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Énmeg azt kérdezem miért csak brad pitt szintü csávók jönnek be nektek? Menj fel egy társkeresőre vagy akár élőbe csajozás, engem jóképűnek mondanak de nem vagyok ilyen 10/10-es kicsit alatta, így sokat kell könyörögni, udvarolni, foglalkozni egy lánnyal hogy nyitott legyen felém, de amint jön egy ilyen csávó az bármit tesz mindjárt érte vagytok oda... egy fiu meg megelégszik akár a 10/6-os lánnyal is és leszarja a többit... milyen érdekes.
2017. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyszerűen azért mert egészségesnek és kívánatosnak, fiatalosnak hat.

Egy elhízott nő idősebbnek néz ki, még ha fiatal is, az alkata asszonyosnak hat, amellett tespedtséget tunyaságot és egészségtelen életmódot feltételez.


Azért írom, hogy feltételez, mert ettől függetlenül lehet szorgalmas és pörgős, és egy vékony nő is lehet iszonyatosan lusta. A különbség a BENYOMÁS-ban rejlik és persze amivel kezdtem, hogy gusztusosabb fittebb akár honnan is nézzük. Ehhez nem kell férfi agy. :)

2017. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!