Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miket vettetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket vettetek a párotok (fèrfi) szülinapjára?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyok együtt a barátommal ès hamarosan szülinapja lesz.Nem nagyon van ötletem mit is vehetnék neki mert tulajdonképpen mindene megvan.

2017. jan. 9. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Közös program, kényeztető kupon, kézzel készült dolgok, süti
2017. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, neked kéne tudnod, hogy milyen hobbija van, miket szeret, mi érdekli, és azzal kapcsolatban kitalálni valamit.

Pl egyik exem oda meg vissza volt a repülőgépekért, neki készítettem egy repülőmakettet. A másik exemnek megvarrtam a kedvenc karakterét a kedvenc videojátékából, meg kapott egy lego csillagrombolót, mert mindig akart egyet. A mostani párom autóbolond, tavaly pl a kedvenc autójának a makettjét készítettem el neki, idén egy pihepuha párnát csinálok neki, ami a wankel motor rotorját formázza. De van még felírva egy csomó ötlet a noteszemben, mindig ha említ valamit, hogy tetszene neki, akkor felírom.

Szóval hozzá igazítsd, az érdeklődéséhez, az ízléséhez, a személyiségéhez, stb.

2017. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, meg exemnek csináltam "tortát" húsból, mert nem igazán édesszájú. Eléggé odáig volt tőle :D Megpróbálhatsz valami ilyesmit, nyilván ha édesszájú a párod, akkor rendes süti/torta is nyerő lehet, én mondjuk azt is egyedivé tenném (elég könnyű, párom imádja a marcipánt, azzal meg könnyű mintázni)
2017. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Legutóbb egy kicsi pisztoly öngyújtót úgy 2000 forintért, mert a régi barátaival havi pár alkalommal szoktak szivarozni és mert ilyen fiús hobbis érdeklődő szinten szereti a fegyvereket.


Előtte évben a kedvenc parfümjét amit kivontak a forgalomból és már nem lehetett kapni boltokban egyáltalán (és azóta se), de még tudtam szerezni 2 darabot (darabját 20 euróért) egy nemzetközi webshop-ból.

2017. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó. Milyen hobbija van, hány éves lesz?
2017. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23 lesz. Sportolni szeret de új kelléket nem tudok ahhoz venni.Sütin gondolkodtam azt megcsinálom.Azon kívül zenéket szereti nagyon meg a filmeket de kedvence nincs. Olvasni is de karácsonyra már kapott könyvet.
2017. jan. 9. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Így az elején akkor a süti és egy dvd (film, vagy valami zene) szerintem tök rendben van.
2017. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Aki szeret olvasni, az soha nem kaphat elég könyvet. hidd el :D

Amúgy akkor valami általános filmes vagy zenés témájú dologban gondolkoznék, vannak cuccok, amik nem egy filmhez kötődnek, hanem a filmekhez úgy általában.

2017. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Huh hát most pontosan nem tudom már hogy karácsonyra vagy szülinapra, de ezeket adtam: parfüm, ezüst lánc, idézetes kép, táblácska.hu-rol rendeltem neki táblácskát. Meg sok személyes dolgot is adtam neki.
2017. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) közben gondoltam arra is hogy egy open when..dobozkát adok neki borítékokkal.Annak ti örülnétek?
2017. jan. 9. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!