Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit vettetek, vesztek, vennétek a barátotok szülinapjára? Fiúk ti örülnétek, ha ezt kapnátok a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Az én barátomnak egy hónap múlva lesz a születésnapja és arra gondoltam, hogy majd hívatok elő képeket rólunk, összeállítok egy válogatás CD-t a számainkból és veszek valami aranyos felsőrészt szerintem :)

2015. márc. 4. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor mond, kedves egyes, te minek örülnél?
2015. márc. 4. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen szaroknak csak az alsósok örülnek!
2015. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában megjegyzem mikor olyasmiket mond, hogy erre vagy arra szüksége van, tök jó lenne ha lenne egy olyanja, stb. szóval bőven tudok hasznos dolgok közül válogatni amiknek tényleg örülne, tuti nem ilyen nyálas-sablonos valamivel lepném meg.

Javaslom inkább te is figyelj jobban a pasidra.

2015. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

egyes vagyok

vmi hasznosat, nem porfogót.. pl nekem is úgy szokott bnőm ajándékot venni h "véletlenül" elejtem előtte h "húú, ez de jó volna, kellene 1 ilyen" v vmi ilyesmi.

2015. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, nekem a te ajándékod amolyan személyes-személytelen. Személyes, mert rólatok van 'szó' benne, de személytelen, mert amolyan sablonajándék ez is.


Én a páromnak általában valami PC-t adok - amelyiket éppen kéri - plusz valami apróságot mellé.

Neki jövőhéten lesz a születésnapja, szóval ismét azt kap (vagyis az árát akkor kapja meg, mert időlimites volt a csomag) plusz csokoládéba fogok pillecukrokat mártani, amit színes cukrokkal vonok be, amivel majd megetetem, és este kap egy gyertyafényes masszázst vagy szexet. :D

2015. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( pedig olyan jól kitaláltam, azt hittem jó ötlet lesz. Olyan személyes lenne az egész, a két kezem által készített CD borítójával, meg emlékszem mondta, hogy örülne egy szarvasos pulcsinak, ugyhogy olyant fogok neki nézni.
2015. márc. 4. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon jó ajándék :)


póló,cd,kép :)

2015. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaa, meg persze masszázs, szex :)
2015. márc. 4. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:

- pulcsi okes, mert mondta, hogy szeretne

- a tobbi tul csajos, inkabb minosegi sort/bort vegyel neki

2015. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!