Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életstílusom mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életstílusom mennyire lehet "vonzó" egy lánynak?

Figyelt kérdés

26 / F vagyok, nemrég lettem szingli.

A kapcsolatomban eléggé ellaposodtam, főképp a barátnőm miatt nem igazán jártunk sehova. Ő nem volt az a kimozdulós típus.

Így most ez a szitu áll fenn:

egyedül élek egy albérletben, dolgozom, a környékhez képest jól keresek, van egy saját autóm (bár nem mai gyerek).

heti 2-3x járok edzeni, heti 1x uszodába.

Hétvégente ha sikerül összebeszélni pár régi ismerőssel, visszautazok a szülővárosomba, és beülünk valahova.

Ahol most élek itt nincsenek barátaim, sem ismerőseim.

Nem vagyok egy éjjeli bagoly, mivel korán kelek reggel, este 10-11 felé már mindig alszom.

Kicsit úgy érzem mintha 40 lennék ezzel az élettel...



2017. jan. 10. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Normális lánynak ezzel semmi baja nem lenne, a bulinyuszik meg gondolom téged se érdekelnek.

Hidd el, hogy semmi extra nincs az életmódodban, nem minden lány élete áll abból, hogy péntektől vasárnapig holtrészegen tántorog egyik diszkóból a másikba. A legtöbben dolgoznak, tanulnak, és örülnek, ha van egy kis pihenőjük hétvégén, amikor nem kell hajnalban 5.30-kor kelni.

2017. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen átlagos.

22/L (üzenetet nem kérek)

2017. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem fogok írni privátot senkinek.

jobb lenne ha picit kitörnék az átlagból...na nem azzal hogy minden másnap részegen mászok haza, hanem valami olyannal, ami nem tucat dolog.

2017. jan. 10. 07:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3.: akkor keress magadnak valami különleges hobbit, vagy tanulj ehy hasznos nyelvet. Esetleg önkénteskedj egy kórházban. Ez rajtad múlik
2017. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nyilván hogy rajtam múlik. csak valami olyasmibe szeretnék belefogni, ami érdekel is, és ad egy kis pluszt pl ha ismerkedek.
2017. jan. 10. 08:17
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem az nem tetszene, hogy nem vagy egy éjjeli bagoly, mivel én csak éjjel dolgozok, nappal nagyon ritkán vagyok ébren, így nem tudnék veled mit kezdeni
2017. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az eletstilussal semmi gond nincsen, sot! Erre meg epiteni is lehet, ha egy olyan lannyal talalkozol, akivel lehet egyeb programokat szervezni. Nem tarsadalmi elvaras, h legyen 600 fele hobbid, vagy mindenkepp csinalj vmi eztrem sportot. A lany, aki majd veled akar lenni, nem ezt fogja elsosorban nezni...szerintem :)
2017. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez egy arany szabály.... mindig várni kell hisdza küldött üzenet után.

Hogy utánna aggódni kezdj és azt gondolod hogy nem tetszem neki.

Érted? :)

2017. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az utóbbit rossz helyre írtam. Bocsi.
2017. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjél el színházba is járni, könyvtárba, olvassál, az is elfoglaltság, mégpedig a legjobb, vagy hétvégenként ne csak a szülővárosodba utazzál, és ott ott beülni valahova, hanem lehet kirándulni is hétvégenként, evezős túrákra menni nyáron, télen korcsolyázni, síelni, tanulj meg, ha még nem tudsz, és akkor nem fogod magad öregnek érezni.
2017. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!