Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire zavaró nektek, ha egy nő szőrösebb típus? Persze szőrtelenít, de nem mindig tükörsima mindenhol, esetleg fekete pöttyökből látszik, hogy bizonyos helyeken lenne rajta szőr?

Figyelt kérdés
Sajnos örökletes dolog, mielőtt mindenki a hormonokkal jönne, már voltam vizsgálaton...
2017. jan. 10. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Engem zavarna.
2017. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És akkor én mit csináljak, ha minden maximális dolgot elkövetek, mégsem 100%-os az eredmény? Ássam el magam?
2017. jan. 10. 15:28
 3/31 anonim ***** válasza:
27%
Számomra zavaró tényező, habár nekem eléggé fontos a külsőség,így inkább ne az én véleményemre adj. 21/F
2017. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

Kerüld Heraclius-t :D


Amúgy meg erre úgy sem fogsz értelmes választ kapni, mert tök attól függ egészen konkrétan milyen. De amúgy a spanyol fekete hajú nők eleve szőrösebbek. Szóval valószínűleg nem valami egyedi jelenség vagy. Persze, ha olyan vagy mint egy borz...

2017. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok borz, mert szőrtelenítek, ezt ugye írtam...

De pl. a hasamon lenne szőr egy csíkban, azt mindig epilálom, viszont néha érdes, vagy van rajta egy-két fekete pötty, amiből gondolom rá lehet jönni, h lenne ott pár szál...ilyenekre kell gondolni, vagy mondjuk mikor odalent borotválom, akkor másnap már nem tükörsima...

2017. jan. 10. 15:33
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
hat ez nalam nem lenne gond. ott alul meg az a jo ha nem csupasz hanem van ott is vmennyi en ugy tartom noiesnek.
2017. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Bár lány vagyok, hasonló problémával, volt már pár komoly kapcsolatom.

Elmondom, aki tényleg szeret, azt nem érdekli. Persze van különbség a hetekig-hónapokig nem szőrtelenített láb meg a néha úgyhagyott között. De komolyan, emberek vagyunk!

Persze, ne nyiss egyből úgy hogy igénytelenül nézel ki, de nem ilyennek tűnsz.


De őszintén, ha komoly lesz és már együtt éltek, dolgozol, hobbid is űzöd, elmondom, lesz alkalom hogy borostás lesz a lábad, és egy igazi párt ez, őszintén, nem érdekel, így is imád és kíván :)


Akinek az is baja hogy nem tükörsima mindenki, vagy hogy itt-ott 1-1 fekete pötty, az remélem magát is tükörsimára gyantáztatja 3 hetente, vagy borotválja kétnaponta, intim területen, derékon, mindenhol. :)

Kérdező, az ilyen emberek általában felszínesek, meg egyébként is, akit a finom pihe is zavar, az ölelgessen cápát :D

2017. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Én is sajnos szőrösebb vagyok,hiába,hogy szőrtelenítek,itt-ott mindig pihés vagyok.Viszont jó alakom van és szép arcom,így a kutyát nem szokta érdekelni :D A barátom szó szerint folyamatosan szexelne velem,szóval gondolom nem zavarja...senki nemis tette szóvá eddig.
2017. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Jó olvasni, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül.:)

2017. jan. 10. 15:58
 10/31 anonim ***** válasza:
28%
Elmondom a véleményem és levagyok pontozva. Mentalitás lvl 100 :D
2017. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!