Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire zavaró nektek, ha egy nő szőrösebb típus? Persze szőrtelenít, de nem mindig tükörsima mindenhol, esetleg fekete pöttyökből látszik, hogy bizonyos helyeken lenne rajta szőr?

Figyelt kérdés
Sajnos örökletes dolog, mielőtt mindenki a hormonokkal jönne, már voltam vizsgálaton...
2017. jan. 10. 15:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen típus vagyok, de barátomat egyáltalán nem zavarja. Nekem az epilátor irritálja a lábam és még ő maga mondta, hogy hagyjam a fenébe mert őt nem érdekli hogy szőrös vagy nem. De persze áttértem borotvára viszont az meg nagyon szárítja a bőröm ezért hetente csak egyszer szedem le mert azért nem akarom folyton szétkaparni a lábam. Meg már nem egyszer fordult elő, hogy borostás volt a lábam amikor velem volt, mert most végzős vagyok és rengeteget kellett menneü szabóhoz, hát most oda nyilván szőrtelenítek, de ha én kedden leszedtem, péntekre, amikor jött a barátom nem nőtt meg annyira, hogy letudjam szedni, szóval azért látszott. Meg most pénteken lesz szalagavatóm, de ő már csütörtökön jön, és most is azt veszem figyelembe, hogy pénteken szép legyen a lábam nem pedig azt, hogy csütörtökön ha véletlenül megsimítja a barátom a lábamat akkor babapopsi sima legyen. Egy komoly kapcsolatban a férfit nem érdekli, hogy te mit tekintesz hibának magadon, mert úgy szeret ahogy vagy.
2017. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, azt meg nem tudom szabályozni, hogy mások mit csináljanak...
2017. jan. 10. 16:02
 13/31 anonim ***** válasza:
98%

Nyugi, ettől én is rettegtem régebben.


Én is sűrű sötétbarna hajú - és ebből kifolyólag -szőrű nő vagyok. A páromat nem érdekli, ha nem vagyok mindig tükörsima. Mióta együtt élünk, azóta ugye elkerülhetetlen, hogy néha elő ne forduljon ilyesmi. És totál nem zavarja - mindig felhúzza a pólóját és közli, hogy nézzek rá, ő milyen szőrös. És akkor nevetünk együtt. :D


Szóval igen, igyekszem lehetőleg minél igényesebb lenni, de nem mindig sikerül minden héten simára epilálni magam, és egy hét után már érezni-látni a kinövő szőrszálakat.

2017. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ne feszüljetek már így ezen! Nem a modellek meg az insta-celebek a mérvadóak, hiszen nekik főállásban az a dolguk, hogy makulátlanok legyenek, mással se kell foglalkozniuk, és egy sereg ember veszi őket körül, akik velük, a testükkel foglalkoznak. Aki dolgozik/tanul, bevásárol, főz, mos, gyerekkel foglalkozik, annak nem előírás még éjjel fél 12-kor gyantáznia, amikor fél 6-kor meg csörög a vekker.


A punciszőrirtásból meg amúgy is vegyetek vissza, mert megint trendi és szexi is a fanszőr.

2017. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna, exem is olyan volt, és nem vagyok rosz pasi, sőt, túl igényes is... 30f

hidd el nem azon múlik a szerelem. ha csak szexre kellesz, akkor meg kit érdekel mi volt a véleménye róla...

2017. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok - epilálás, gyanta nem játszik, mert azonnal begyullad tőle a szőrtüsző, hasonló okokból a borotválás sem működik minden nap. Plusz én olyan gyorsan borostásodom, hogy reggel leszedek mindent úgy, hogy a légy is seggre esik rajta, estére meg már érezni, hogy borostásodik... :)

Párom alapvetően a simaságot szereti, de mondjuk így egy-két napos borostába nem köt bele. Merné megtenni, mikor utál borotválkozni. :P Olyanra volt már példa, hogy megjegyezte viccesen, hogy összeszurkálom, mondjuk ha a combom simította végig, de nem sértő módon tette. Plusz némán volt kénytelen tűrni ezután, hogy másfél órára befoglalom a fürdőt. :D

2017. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Hónaljatok mennyire sűrű? Olyan mint valami bunda, sörte?
2017. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont a hónalj az nem probléma, azon végigfutok zuhanyozás közben a borotvával, de egy láb-kar epilálás közel egy óra. Ha tízre érek haza munkából, edzésből, akkor nem mindig van erre energiám...
2017. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan jött ez, de ahogy az utolsó írja, a hónalj a legkevesebb...az mindenkinek szőrös, vannak sokkal rosszabb helyek is.
2017. jan. 11. 10:37
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu csajok! Dettó!

Most egy lézeres gépre gyűjtök, egy kezelés ára, annyi mint az otthoni gép. Állítólag, le kell előtte nagyjázni, pár mm - en géppel megcsinálni, és 4- 8 hét, kinek hogy. :) Remélem ez be fog válni.

Igaziból, a sors kegyetlensége, hogy sok pasi csupasz marad, sok nő pedig " bundás lesz " ! Aki szeret elfogad, az tény! De csak jobb, ha magadból a legjobbat nyújtod neki. Illetve, magad is el kell, hogy fogadd. Én így nem tetszem magamnak, nem érzem nőiesnek magam... Ezért tenni próbálok ellene.

Ha a párod elfogad, ne idegeskedj ezen! Max.ha téged nagyon zavar, mint engem.


Üdv.: Egy "macilány" !

2017. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!