Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

1 év alatt egyszer sem kaptam virágot a páromtól?

Gáz, hogy szóvá tettem? Állítólag most majd vesz... de igazából nem ezen van a hangsúly..nők úgy is értik...am tökre szeret helyette csokit szoktam kapni,mert h legalább azt tudom hasznosítani,nem dobom ki... na de egyszer már olyan jól esne 1!!!szál

01-11 21:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
heh, sokadik ilyen kérdést látom és nekem meg hím létemre teljesen alap...

Jól tetted h szóltál sztem

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 01-11 21:57 Privát üzenet
Egy kierőszakolt virágnak/gesztusnak örülni fogsz? Mivel ez kb. ezek után olyan lesz...

Ő ilyen alkat, vagy elfogadod vagy nem... Továbbá azt írod, hogy csokit ill. egyéb hasznosdolgokat kapsz tőle...

Ne légy ilyen telhetetlen és követelőző, mert nem lesz jó vége...

28N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 01-11 22:02 Privát üzenet
Nőként egyáltalán nem értem. Ha vesz mást miért a virágot kell erőltetni. Felesleges ilyet szóvá tenni, hogy vegyél már nekem egy szál virágot.
Én jobban örülök a csokinak vagy ha már mindenképpen virág akkor legalább cserepest. De a vágott virág elég felesleges, pont azért mert pár napig szép aztán kuka. Legközelebb meg az lesz a baj, hogy miért csak egy szál és miért nem egy csokor? Főleg télen felesleges ezt eröltetni amikor amúgy is drágább a virág. Akkor már várhattál volna tavaszig hogy valamelyik udvarból lophasson pár szálat. 😄

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 01-11 22:18 Privát üzenet
5 éve vagyunk együtt, de még én sem kaptam egy nyamvadt szál kórót sem a páromtól! Már azt sem tudom szeret -e egyáltalán!?

30f

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 01-11 22:18 Privát üzenet
Hát nem egy lovag a párod.Az enyém is mind ilyen balek volt,aki nem tudott udvarolni.Vagy csak nekem nem.Nem baj,hogy szóltál.Ha ezután sem kapsz gyakrabban,akkor a pasid még figyelmetlen is és nem töri magát,hogy örömet szerezzen.Bár az ilyet mondani sem kellene.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 01-11 22:43 Privát üzenet
Hát nem tudom, én sosem vártam el a páromtól, hogy ilyen vagy olyan dolgokat ajándékozzon. Igaz, én nem is vagyok nő...

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 01-11 23:25 Privát üzenet
A nők úgy is értik... nem nem értik, nem egy kaptafára készültünk. Én is jobban örülök a csokinak vagy bárminek csak ne gazt kapjak ami szépen elpusztul pár nap alatt a vázában.

Amúgy meg nem fogsz neki örülni, megveszi, de tudni fogod, hogy azért mert ráparancsoltál.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 01-12 00:54 Privát üzenet
Általában együtt szoktam érezni az ilyen kérdésekkel, de téged nem értelek. Hiszen meg szokott lepni ajándékkal, és még el is magyarázta, hogy miért nem virág, akkor mi a baj? A csoki sem jobb vagy rosszabb ajándék, mint a virág. Ha soha semmit nem kapnál, akkor érteném a sírást, de így?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 01-12 09:00 Privát üzenet
"na de egyszer már olyan jól esne 1!!!szál"

Hát vegyél magadnak, anyukám. Nem vagy már gyerek...

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 01-12 10:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fél év alatt csak egyszer kaptam virágot a páromtól ez normális vagy érthető ha hiányolom?
Nem kapom meg azt a mértékű törődést a páromtól amit szeretnék, ezért előbukkant 2szenvedélybetegségem is, amiket már egyszer sikerült leküzdenem. Hogyan legyek erősebb?
Egy gyönyörű ezüst nyakéket kaptam a páromtól szülinapomra. Szeretném hétköznap is hordani egyszer kétszer, de milyen ruhát vegyek hozzá, hogy ne legyen túl sok?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu