Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után egyértelmű, hogy szakítanom kell ugye? 18/L

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nem volt egy könnyű eset már az elején sem de én hittem benne, hogy jól fog alakulni a kapcsolatunk és minden rendben lesz.

2 hete feküdtem le vele először azóta többször is csináltuk, azzal is minden rendben volt. Ma megtudtam illetve szembesültem vele, hogy a "párom" egyik este a haveri társaságának mutogatott videókat rólam amiket az együttlétünk alatt vett fel titokban úgy, hogy én ne lássam. Nem akartam elhinni, ma délután mikor a barátomnál voltam és nem figyelt megnéztem a telefonját és tényleg voltak (mert egyből letöröltem) ilyen videói rólam...És még más érdekes videókat is láttam amin magának csinálja de azt nem nyitottam meg... Aztán fogtam magam és eljöttem azóta nem beszéltem vele és le is tiltottam. Szörnyen összetörtem, hogy hogy lehet valaki ilyen és ,hogy tehette ezt velem?!


Jól tettem, hogy szakítok vele ugye? Nem csalt meg, minden rendben volt és jól megvoltunk de ez mindent tönkretett. Ezek után biztosan meg is csalt volna, de legalábbis nem becsül semmire az biztos. Legalábbis én így gondolom, nemtudom lehet elhamarkodtam lehet nem tudta, hogy ezzel rosszat csinál nekem. Ez hülyeség biztos, hogy nem jelentek neki semmit... Nem érdemel esélyt igaz?


2017. jan. 11. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan tudtad meg, hogy mutogatja a felvételeket a haverjainak?

Mindenképpen tegyél valamit, mert különben simán megcsinálja más lánnyal is! És teljesen mindegy lett volna, hogyha később fekszel le vele... nyomorék...

"nemtudom lehet elhamarkodtam lehet nem tudta, hogy ezzel rosszat csinál nekem."

Mivan? Eszedbe ne jusson még mentegetni a gyökeret!

2017. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok, azóta vannak fejlemények az ügyben.


"Egyébként honnan tudtad meg, hogy mutogatja a felvételeket a haverjainak?"


Onnan, hogy az egyik barátnőm (akiben 100%ig megbízok) és a barátja ott voltak azon a helyen egy asztallal arrébb. Ők mondták el, hogy mi történt, hogy röhögtek a haverjai rajtam és a "barátom" is. Valaki kérdezte, hogy szűz voltam-e hát szerencsére NEM. Egyébként azóta felkeresett már, sulim előtt is "vadászott" rám, hogy mivan miért tiltottam le stb. Mikor elmondtam neki előállt egy tök kamu mesével mert gondolom levágta miről van szó mikor észrevette, hogy a videói elég hiányosak. De igazából folyton csak azt kérdezgette, hogy mit akarok tenni most, szerintem be volt sz*rva, hogy tényleg feljelentem vagy ilyesmi. Persze közben nyalizott is meg kedveskedett, hogy azért csinálta a videókat mert szerelmes belém és félt, hogy szakítok vele és ha többet nem szexelünk akkor meg akarta őrizni magának(!!!) a pillanatot!!! Ja és természetesen a barátnőm egy hazug ri**nc a pasija meg egy b*zi akiket meg fog verni mert szét akarnak ugrasztani minket Ő ugyanis senkinek nem mutogatta a videót ezt az összes haverja alá tudja támasztani (aha).


Természetesen elküldöm mindig bár ma is eljött a sulim elé. Nagyon kitartó. Nemtudom ha tényleg ennyire szeret akkor mégis minek mutogatott rólam videókat? Mindent tönkretett. Barátnőm szerint egy legutolsó féreg a srác és már nagyon bánja, hogy amikor a videókat mutogatta rólam nem ment oda fejberúgni, ő nagyon utálja a srácot. Benne 100%ig megbízok ő idősebb is nálam és mindig meg akar védeni.

2017. jan. 13. 21:24
 23/24 anonim ***** válasza:

Az hogy patkány, ez nem kérdés, de szerintem simán csak lelépni, ennél többet érdemelne. Nem bosszúra gondolok, hanem gondolni a többi (későbbi) lányokra. Haveri társasága ugyanúgy szemétládákból áll ha simán tűrik neki, de ha közös iskola/munkahely/stb. ahonnan ismered, érdemes lenne valahogy tudatosítani mekkora gyökér. Tudom, ilyenkor szégyenérzet ugyanúgy megvan, esetleg azért is aggódsz, nincs-e még olyan lementett másolata amit nem tudtál törölni... de aki egyszer féreg, az később sem fog megjavulni. Egyébként sajnállak, és ha még egy egész rövid tanácsot elfogadsz, ne rágódj azon miért nem szúrtad ki előbb, ne hibáztasd magad.


Attól viszont látatlanul is megharagudnék rád ha még képes lennél újra összejönni vele.

2017. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelmű, hogy szakítasz.

(Az más kérdés, hogy mivel tényleg egy igazi féreg a srác, simán odadobja magát 100 másik csaj. Pont úgy, ahogy te tetted.)

2017. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!