Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nagyon jó külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nagyon jó külső tulajdonságokkal rendelkezik (=helyes, sármos, de nem az a divatb*zi típus, inkább FÉRFIAS), akkor egyértelmű az is, hogy nagy csajozógép?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű.

Ismerek ellenpéldát, igaz, csak egyet :)

2016. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor általában :D

Jó csajnak tartom magam, de nem merem nagyon beleélni magam az igazan jó pasik közeledésébe, mert biztos van a több szaz körülötte ugráló lány kozott nálam jobb is, mert ő megteheti, hogy tökéletes csaja legyen es azt is, hogy egyszerre tobb. Nincs ez igy rendjén.

2016. júl. 13. 21:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mind arany, ami fénylik ;)
2016. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így van :)
2016. júl. 13. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül, mert lehet bzi is.
2016. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem. Mert simán lehet hogy őszintén más dolgok fontosabbak neki az életben. Karrier, valami szuper fontos hobbi, tanulás, barátok, család és hasonlók.


Ezek a férfiak pont attól férfiasak sokszor (belsőre, részben), hogy nem a nőzés és a dugás a legfontosabb nekik, ezt csak vagy úgy mellékesben csinálják a fő dolgaik mellett (mert nem fontos nekik annyira) és közben más dolgokra koncentrálnak


Én magam nem ilyen vagyok, de vannak ilyen jó barátaim

26/F

2016. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, úgy ragadnak rá a nôk, mint a légypapírra és még neves sportoló is. Amirôl nem tudok az nem fáj.... Most is külföldön versenyez már jó pár napja. Nyílván odáig már nem látok el
2016. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van.
2016. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ráadásul mindenkinek mást jelent a helyes, sármos, ffias... Egyik barátnőm palijáért pl bomlanak a nők (állítólag), és mind jó nő... Nekem az a srác kb. 10/3, és ez is csak jóindulattal...
2016. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Rám tapadtak általában a lányok, mégis én vagyok a világ egyik legbénább és legtehetetlenebb embere csajozásban.:D

Nem vagyok csajozógép.

2016. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!