Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Adnatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Adnatok meg egy lehetoseget?

Figyelt kérdés
Meg regebben megismerkedtem egy ferfival. Nagyon jol ereztem magam vele es o is velem, rengeteget talalkoztunk, beszeltunk es mikor komolyra fordult volna az egesz elutasitott. Jott a szokasos dumaval "jobbat erdemelsz, o meg nem akarja elkotelezni magat, fel a kapcsolattol (korabban megcsaltak) stb) es nem beszeltunk 2,5 honapig. 3 napja megint megkeresett, hogy nagyon sajnalja. Adnatok neki egy masodik lehetoseget? Vagy kicsit huznom kellene az idot, hogy tenyleg ertekeljen?!
2017. jan. 12. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden jó volt, miért ne!?
2017. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy kozben ismerkedett
2017. jan. 12. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 opció van:

-Tényleg megbánta, hogy nem jött veled össze, és szeretne.

-Ismerkedett, de senki nem jött össze, szóval jó vagy te is.

(Légyszíves ezen ne sértődj meg, nem állt szándékomban neked menni, de sajnos kellett ez a fogalmazás ehhez a válaszhoz.) F

2017. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eppen ezert tettem fel a kerdest, mert sajnos a masodik opcio fordult meg nekem is a fejembe :D
2017. jan. 12. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok második lehetőséget senkinek. Ha elsőre nem ment, akkor sokadszor se fog, ne raboljuk egymás idejét.
2017. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!