Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi direkt ejti teherbe a not hogy biztos helye legyen?

Figyelt kérdés

Olyanról sokat hallottam hogy a lány gyerekkel akarja megfogni a férfit.

De vajon olyan van hogy ez fordítva van?


2017. jan. 12. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Ismertem olyat, akinek az apja ezt csinálta.
2017. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Fordítva nem létezik. Csak a nő tudja "megfogni" a férfit. A férfi, semmit nem tehet a nőért. A törvények csak a férfiakat kötelezik, miközben a nőknek kiváltságot, hatalmat adnak a férfi felett.
2017. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon sok román így települt át Magyarországra. Beköltöztek a '90-es években a magyar lányok kanapéjára és ma is itt élősködnek Magyarország és az adófizetők nyakán, miközben 25 éve a legnagyobb adócsalók.


Hozományvadászat mindig is volt, a csóró fiú beházasodik a gazdag lányhoz.


Természetesen van ilyen.

Van aki zsidó családba akar így beházasodni, zsidó nőt vesz el.

2017. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értettem hogy biztos helye legyen a lány mellett vagyis ha lesz tőle egy gyereke egy darabig úgyis a ferfitol fog függeni es a fiú azt csinál amit akar erre gondoltam
2017. jan. 12. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:

"Természetesen van ilyen.

Van aki zsidó családba akar így beházasodni, zsidó nőt vesz el."


Amikor ezt elolvastam amit írtál, egyből ez a kérdés jutott eszembe, hogy az illető zsidó nőt akar elvenni,pár napja volt itt kérdésben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..

2017. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Zsidó családba benősülni? :D Komoly zsidó családba a beled kikell hajtani, hogy bekerülhess. S akkor is fenttartásokkal fognak kezelni!


Személy szerint sokszor hallottam már ilyenről. Azonban ez a szakítás közelében lévő kapcsolatoknál van, ahol a pasi ezzel akarná összefogni a dolgokat. Hülye aki belemegy.

2017. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Bolond aki ezt akarja

1. Nem lesz a gyereknek apja

2. Két hetente látogathatod, a kötelező láthatás csak ennyit tesz lehetővé

3. Életed végéig fizetheted a gyerektartást fizetésed 20%-a

4. Nehezebb lesz így új kapcsolatra is szert tenni


Tényleg egy nyomorék aki ezért akar egy nőt felcsinálni

2017. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lehet direkt teherbe ejteni egy nőt az akarata ellenére, a megerőszakoláson meg esetleg azon kívül, hogy álmában bedugja és valamiért nem ébred fel a lány?

Egy férfi nem tudja azt hazudni, hogy "persze szívem, felvettem az óvszert" :D És azért a tablettát sem olyan egyszerű kicserélni, hogy ne tűnjön fel a másiknak.

2017. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, sőt manapság nagyon gyakori a 30-as, amatőr ismerkedő, anyuka kedvence srácok részéről ez a stílus. Eddig azt láttam, hogy inkább a mama kedvéért mennek nagyon (mindketten) a naív lányra ennek céljából, anyagi miatt nem nagyon.
2017. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
8-as: úgy, hogy az anyósjelöltnek nagyon kifinomultak az érzékei, egy igazi tapasztalt nőről beszélünk, aki voltaképpen egy kis naív csajt keres (akitől majd az unokát akarja) a puding amatőr fia révén. Ebben az esetben voltaképpen az anyósjelölt udvarol a lánynak, a srác csak a szóvivő, sajnos akkor is, amikor a gyerekek már megvannak.
2017. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!